Letiště Brno

Pohled na letiště Brno - Tuřany:

Poloha na mapě:
 

Parkování na letišti Brno-Tuřany

Ceník parkování při zakoupení parkovného do 31.1.2017:

8 dní                  -         600  Kč
11 – 12 dní       -         900  Kč

Ceník parkování při zakoupení parkovného od 1.2.2017:

8 dní                  -         700  Kč
11 – 12 dní       -      1.000  Kč

Parkoviště letiště – Parkoviště je 24 hodin pod dohledem ostrahy letiště. Provoz na parkovišti je průběžně monitorován kamerovým systémem. Provozovatel parkoviště má uzavřené pojištění odpovědnosti.

Transfery na letiště Brno

Cestovní kancelář ANCORA nabízí svým klientům při zájezdech do Bulharska, Turecka a Řecka a Egypta transfery na letiště a zpět za níže uvedené ceny.

Transfery pro odlety do Bulharska - trasy:
1/ Šumperk – Zábřeh - Mohelnice – Olomouc – Přerov (Prostějov) - letiště Brno - cena 400 Kč / osoba / v jednom směru.
2/ Vsetín - Zlín – Otrokovice – Uher. Hradiště – letiště Brno - cena 500 Kč / osoba / v jednom směru.
3/ Svitavy - Boskovice - Blansko – letiště Brno - cena 500 Kč / osoba / v jednom směru.

Transfery pro odlety do Turecka, Řecka a Egypta - trasy:
1/ Šumperk – Zábřeh - Mohelnice – Olomouc – Přerov (Prostějov) - letiště Brno - cena 500 Kč / osoba / v jednom směru.

Požadavek na transfer (včetně místa odjezdu) musí být uveden v přihlášce zájezdu na cestovní smlouvě. Pokud máte zájem o transfer v době kratší než týden před odletem, je nutné si ověřit, zda se požadovaný transfer koná.

  • Svozové autokary (osobní auta, taxi, mikrobusy) jsou omezeny počtem míst, proto doporučujeme včasnou rezervaci. Svozy jsou garantovány při obsazení linky minimálně 6 osobami. Při nižším počtu osob může být transfer zrušen a klientovi bude neprodleně vrácena plná cena transferu (pokud byl uhrazen).
  • O konání transferu bude rozhodnuto  přibližně týden před odletem. Bližší informace o odjezdu transferu (čas a místo) budou uvedeny v pokynech k odletu.
  • Cestující musí být v nástupním místě připraven nejméně 15 minut před odjezdem. V případě pozdního příchodu k nástupnímu místu si musí klient zajistit transfer na vlastní náklady, uhrazená částka je v tomto případě nevratná. Klient ztrácí nárok na zpáteční transfer, pokud bez předchozího nahlášení neabsolvuje transfer ve směru na letiště. Jednosměrný transfer není možný.
  • V době odjezdu transferu a po Vašem příletu na letiště prosíme klienty, aby měli u sebe zapnutý mobilní telefon, jehož číslo je uvedeno v cestovní smlouvě.
  •   Cestovní kancelářsi vyhrazuje právo  transfery na letiště z provozních důvodů organizovat změnou trasy. Z důvodu snahy o realizaci maximálního počtu transferů upozorňujeme na možnost čekání na letišti při odletu i příletu (pozdní přílet, spojení tras a pod.).

Spojte se s námi na sociálních sítíchFacebook Google Plus Twitter Skype

Ancora call centrum: 583550370
Ocenění Volba klientů za rok 2016