Letiště Ostrava

Pohled na letiště Ostrava - Mošnov

Parkování na letišti Ostrava-Mošnov

Ceník parkování při zakoupení parkovného do 31.1.2017:

8 dní                  -      550  Kč
11 – 12 dní       -      800  Kč

Ceník parkování při zakoupení parkovného od 1.2.2017:

8 dní                  -      600  Kč
11 – 12 dní       -      900  Kč

Parkoviště letiště– Parkoviště P3 je určeno pro dlouhodobé stání a nachází se přibližně 3 minuty pěší chůze od odletové haly. Kapacita parkoviště je 120 míst. Parkoviště je vybaveno samoobslužným závorovým systémem. V době od 1. 6. 2017 do 30. 9. 2017 je parkoviště s obsluhou 24 hodin. Cestující je povinen bezpečně zajistit své vozidlo, parkoviště není hlídané.

Transfery na letiště Ostrava

Cestovní kancelář ANCORA nabízí svým klientům při zájezdech do Bulharska, Turecka, Řecka a Egypta transfery na letiště a zpět za níže uvedené ceny.

Transfery pro odlety do Bulharska - trasy:
1/ Šumperk - Zábřeh - Mohelnice - Olomouc – Přerov - Hranice – letiště Ostrava  - cena 400 Kč / osoba / v jednom směru.
2/ Vsetín – Val. Meziříčí – Rožnov – Frenštát – Kopřivnice - letiště Ostrava - cena 500 Kč / osoba / v jednom směru.

Transfery pro odlety do Bulharska:
  
Transfery pro odlety do Turecka, Řecka a Egypta - trasy:
 1/ Šumperk - Zábřeh - Mohelnice - Olomouc – Přerov - Hranice – letiště Ostrava - cena 500 Kč / osoba / oba směry.

Požadavek na transfer (včetně místa odjezdu) musí být uveden v přihlášce zájezdu na cestovní smlouvě. Pokud máte zájem o transfer v době kratší než týden před odletem, je nutné si ověřit, zda se požadovaný transfer koná.

  • Svozové autokary (osobní auta, taxi, mikrobusy) jsou omezeny počtem míst, proto doporučujeme včasnou rezervaci. Svozy jsou garantovány při obsazení linky minimálně 6 osobami. Při nižším počtu osob může být transfer zrušen a klientovi bude neprodleně vrácena plná cena transferu (pokud byl uhrazen).
  • O konání transferu bude rozhodnuto  přibližně týden před odletem. Bližší informace o odjezdu transferu (čas a místo) budou uvedeny v pokynech k odletu.
  • Cestující musí být v nástupním místě připraven nejméně 15 minut před odjezdem. V případě pozdního příchodu k nástupnímu místu si musí klient zajistit transfer na vlastní náklady, uhrazená částka je v tomto případě nevratná. Klient ztrácí nárok na zpáteční transfer, pokud bez předchozího nahlášení neabsolvuje transfer ve směru na letiště. Jednosměrný transfer není možný.
  • V době odjezdu transferu a po Vašem příletu na letiště prosíme klienty, aby měli u sebe zapnutý mobilní telefon, jehož číslo je uvedeno v cestovní smlouvě.
  • Cestovní kancelářsi vyhrazuje právo  transfery na letiště z provozních důvodů organizovat změnou trasy. Z důvodu snahy o realizaci maximálního počtu transferů upozorňujeme na možnost čekání na letišti při odletu i příletu (pozdní přílet, spojení tras apod.).

Spojte se s námi na sociálních sítíchFacebook Google Plus Twitter Skype

Ancora call centrum: 583550370
Ocenění Volba klientů za rok 2016