Letiště Pardubice


 

Parkování na letišti Pardubice


8 dní                  -       0  Kč
11 – 12 dní       -       0  Kč

V uzavřeném areálu letiště je dostatečný počet parkovacích míst na odstavných plochách ve vzdálenosti 50 – 100m od odletového terminálu. Krátkodobé i dlouhodobé parkování je pro cestující odlétající na dovolenou zdarma. Parkoviště pro dlouhodobé parkování je oploceno a uzavřeno, nemá však statut hlídaného parkoviště, cestující parkuje vozidlo na vlastní nebezpečí. Příjezdy a odjezdy na dlouhodobé stání jsou evidovány. 

Transfery na letiště Pardubice

Cestovní kancelář ANCORA nabízí svým klientům při zájezdech do Bulharska transfery na letiště a zpět za níže uvedené ceny.

Transfery pro odlety do Bulharska - trasa:
Šumperk - Zábřeh - Mohelnice - Mor. Třebová - Svitavy - Litomyšl - letiště Pardubice 400 Kč /osoba/v jednom směru

Jednotná cena 400 Kč osoba / v jednom směru.

  • Požadavek na transfer (včetně místa odjezdu) musí být uveden v přihlášce zájezdu na cestovní smlouvě. Pokud máte zájem o transfer v době kratší než týden před odletem, je nutné si ověřit, zda se požadovaný transfer koná.
  • Svozové autokary (osobní auta, taxi, mikrobusy) jsou omezeny počtem míst, proto doporučujeme včasnou rezervaci. Svozy jsou garantovány při obsazení linky minimálně 6 osobami. Při nižším počtu osob může být transfer zrušen a klientovi bude neprodleně vrácena plná cena transferu (pokud byl uhrazen).
  • O konání transferu bude rozhodnuto  přibližně týden před odletem. Bližší informace o odjezdu transferu (čas a místo) budou uvedeny v pokynech k odletu.
  • Cestující musí být v nástupním místě připraven nejméně 15 minut před odjezdem. V případě pozdního příchodu k nástupnímu místu si musí klient zajistit transfer na vlastní náklady, uhrazená částka je v tomto případě nevratná. Klient ztrácí nárok na zpáteční transfer, pokud bez předchozího nahlášení neabsolvuje transfer ve směru na letiště. Jednosměrný transfer není možný.
  • V době odjezdu transferu a po Vašem příletu na letiště prosíme klienty, aby měli u sebe zapnutý mobilní telefon, jehož číslo je uvedeno v cestovní smlouvě.
  • Cestovní kancelářsi vyhrazuje právo  transfery na letiště z provozních důvodů organizovat změnou trasy. Z důvodu snahy o realizaci maximálního počtu transferů upozorňujeme na možnost čekání na letišti při odletu i příletu (pozdní přílet, spojení tras apod.).

Spojte se s námi na sociálních sítíchFacebook Google Plus Twitter Skype

Ancora call centrum: 583550370
Ocenění Volba klientů za rok 2016