Hotel SOL NESSEBAR BAY/MARE****

 

Poloha: Moderní hotelový komplex Sol Nessebar Bay&Mare obklopený krásnou zelení, který společně s hotelem Sol Nessebar Palace tvoří jeden hotelový resort, je ideálním místem pro prožití nezapomenutelné dovolené. Svým klientům nabízí nejen špičkové služby, které jsou v rámci celého resortu všem klientům k dispozici, ale také velmi dobrou polohu přímo u písčité pláže v blízkosti historického městečka Nessebar. Nespornou výhodou je rovněž blízkost Slunečného pobřeží.
Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, španělská restaurace, německá restaurace, sushi bar, lobby bar, bazénový bar, plážový bar, venkovní bazén, vnitřní bazén, venkovní aquacentrum s dětským hradem a dvěma oddělenými bazény se skluzavkami pro děti ve věku 4-12 let a tobogány pro dospělé, sluneční terasy přímo u pláže, slunečníky a lehátka u bazénu a na slunečních terasách (plážové osušky k zapůjčení oproti vratnému depozitu), dětský klub pro děti ve věku 4-12 let, animační programy pro děti a dospělé, fitness centrum, šipky, stolní tenis, volejbalové hřiště, basketbalové hřiště, mini-fotbalové hřiště, zelená plocha s open air posilovnou. Klienti mohou dále využít za poplatek: služby wellness centra jako je sauna, jacuzzi, turecké lázně, solarium, masáže, pro milovníky sportu hotel nabízí osvětlené tenisové kurty, kulečník, stolní fotbal, stolní hokej, skákací hrad pro děti, vodní balóny a skútry pro děti v odpoledních hodinách, dále noční disco klub (23.00-04.00), internetový koutek, obchod se suvenýry, směnárna, půjčovna kol a automobilů.
Pokoje: Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, fénem, kosmetickým zrcadlem, pohovkou a stolem, psacím stolem, telefonem, satelitní TV s dálkovým ovladačem, balkonem. Wi-Fi na pokojích zdarma. Za poplatek trezor na pokoji, pokoj s výhledem na moře.
Strava: Strava formou all inclusive zahrnuje snídaně, obědy, večeře podávané formou bufetu v hlavní hotelové restauraci, s možností sezení venku nebo vevnitř. Občerstvení během dne se podává v: lobby baru a bazénovém baru - formou sušenek (15.00-18.00) a formou nápojů jako je káva, čaj, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, koktejly, pivo, víno (10.00-23.00), plážovém baru - formou teplých italských sendvičů styl Panini (11.00-15.00) a nealkoholické nápoje, káva, čaj, pivo (10.00-18.00), restauraci Der Biergarten - německá kuchyně, točené pivo (11.00-18.30), restauraci Tapería Malecón - španělské teplé i studené tapas, tradiční Sangria a kubánské koktejly (18.00-23.00), sushi baru Umi Japanese Corners - japonská kuchyně (19.30-22.00), restauraci Osteria del Golfo - tradiční italská kuchyně dle předem nutné rezervace (18.30-21.30), restauraci Paella Marisco a Paella Valenciana - středomořská kuchyně (12.00-16.00).
Pláž: Hotel se nachází přímo u píčité pláže s širokou nabídkou vodních sportů jako je plavba katamaránem nebo trimaránem, jízda na banánu, plážový volejbal a další.

Fotogalerie