Hotel ASTORIA****

 

Poloha: Hotel Astoria, který je součástí komplexu Astoria-Orel je umístěn 250 m od centra, které nabízí možnost zábavy pro veškeré věkové kategorie a zároveň se nachází u plážové promenády, kde naleznete množství restaurací, barů, diskoték, atrakcí a stánků se suvenýry. Krásná písčítá pláž se nachází 50 m od hotelu.
Vybavení: Vstupní hala, recepce, lobby bar s TV, výtah, hlavní restaurace, Wi-Fi internet na recepci zdarma, trezor (za poplatek), restaurace, bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, bazénový bar, dětské hřiště lékárna a směnárna
Pokoje: Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, lednička, TV, telefon s přímou volbou, koupelnou se sprchou nebo vanou a WC, fén k zapůjčení na recepci. Pokoje s výhledem na moře za poplatek.
Strava: Program all inclusive zahrnuje snídani (7.30-10.30), oběd (12.00-14.00) a večeři (18.00-21.00) formou bufetu. Odpoledne lehké občerstvení - barbeque, pizza, sušenky (15.00-17.00), neomezenou konzumaci nealkoholických a místních alkoholických nápojů (víno, pivo), káva a čaj. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje můžete čerpat (10.00-22.00) v loby baru či baru u restaurace. Na pláži vybrané nápoje (10.00-18.00). Vše v rámci all inclusive.
Pláž: Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 50 metrů od hotelu. K dispozici je plážový bar, který nabízí místní vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje v rámci all inclusive zdarma. U plážového baru se nachází vyhrazený sektor pro hosty hotelu Astoria, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma. Na pláži široká nabídka vodních sportů, potápění.


Poloha hotelu na mapě:


Zobrazit místo Bulharsko na větší mapě

Video k hotelu:

Fotogalerie