Hotel BLUE PEARL****

 

Poloha: Moderní hotelový komplex Blue Pearl se nachází přímo u písečné pláže. Jeho poloha v samém srdci Slunečného pobřeží a nabídka služeb na vysoké úrovni nabízí možnost strávit příjemnou dovolenou v rodinně přátelské atmosféře. Hotel je vzdálen 6 km od historického města Nessebar a tvoří jej 84 hotelových pokojů.
Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, klimatizovaná restaurace, terasa, snack bar, lobby bar, výtahy uvnitř hotelu, venkovní bazén s dětskou částí. V rámci programu ultra all inclusive cena zahrnuje využití těchto služeb a sportů: fitness, Wi-Fi ve společných prostorách lobby baru, aerobic, animační programy pro děti a dospělé (6x týdně), dětský klub pro děti ve věku 4-12 let, mini disco, dětský koutek (10:00-20:00), živá hudba, stolní tenis, šipky, lehátka a slunečníky u bazénu. Za poplatek: Trezor na recepci, prádelna, lukostřelba, mini golf, jízda na koni, kulečník, hotelový obchod se suvenýry a potravinami, surfování, skok padákem, zapůjčení automobilu, parkovací místo.
Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek mají k dispozici klimatizaci, vlastní sociální zařízení s vanou nebo sprchou, fénem a WC, kabelová TV, telefon, malá lednička, kabelový internet. Pokoje s výhledem na moře v ceně. Hotel nabízí i apartmány s výhledem na moře. 
Strava: Program ultra all inclusive je formou švédských stolů a zahrnuje snídaně – velká nabídka teplých i studených jídel, čerstvé džusy, káva, čaj (7:30-10:00), svačiny – pozdní snídaně, káva, čaj, nealkoholické nápoje, pivo, víno a místní alkoholické nápoje (10:00 – 12:00), obědy – formou švédských stolů (polévky, saláty, hlavní jídla, dezerty, čerstvé ovoce), čerstvé džusy, teplé a studené nápoje, pivo, víno a místní alkoholické nápoje, (12:00-14:00), odpolední svačiny – sendviče, bugery, hranolky, saláty, čerstvé ovoce, zmrzlina, teplé a studené nápoje, pivo, víno a místní alkoholické nápoje (12:00-18:00), večeře – široký výběr ze švédských stolů, teplé a studené nápoje, pivo, víno a místní alkoholické nápoje (18:00-21:30) a pozdní večeře – sendviče, polévka, salámy, sýry, čerstvé ovoce, sušenky, džusy, teplé a studené nápoje, pivo, víno a místní alkoholické nápoje (21:30-24:00). Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů je k dispozici v hotelovém lobby baru (10:00-24:00) .
Pláž: Veřejná písčitá pláž měřící 8 km se nachází přímo u hotelu a má pozvolný vstup do moře. Slunečníky a lehátka na pláži jsou pro klienty hotelu se slevou 50% z místního poplatku. Plážové osušky si mohou zapůjčit hosté zdarma. Nabídka vodních sportů na pláži jsou za poplatek. 

Video k hotelu:

Fotogalerie