Hotel BOOMERANG***

 

Poloha: Malebný hotel Boomerang se nachází přímo v centru nejrušnějšího letoviska Bulharska. Jeho poloha nabízí spousty možností k prožití nezapomenutelné dovolené. Hotel se pyšní prostornými balkony, posezením v zahradě a vzdáleností pouze 4 km od historického města Nessebar.
Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou, bazénový bar, lobby bar, výtahy uvnitř hotelu, venkovní bazén s dětskou částí, hotelová zahrada. V rámci programu all inclusive light cena zahrnuje využití těchto služeb a sportů: fitness, Wi-Fi na recepci, aerobic, animační programy pro děti a dospělé (6x týdně), dětský klub pro děti ve věku 4-12 let, mini disco, dětský koutek (10:00-20:00), lehátka a slunečníky u bazénu. Za poplatek: Trezor na recepci, fitness, prádelna, hotelový minimarket, parkovací místo.
Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají k dispozici klimatizaci, vlastní sociální zařízení se sprchou, fénem a WC, kabelovou TV, telefonem, malou lednicí, balkonem nebo terasou s výhledem na bazén nebo na městskou promenádu.
Strava: Program all inclusive light formou bufetu zahrnuje snídaně – velká nabídka teplých i studených jídel, čerstvé džusy, káva, čaj (7:30-10:00), svačiny – sušenky a zmrzlina, káva, čaj, nealkoholické nápoje, pivo, víno a místní alkoholické nápoje (10:00 – 12:30), obědy – formou švédských stolů (polévky, saláty, hlavní jídla, dezerty, čerstvé ovoce), čerstvé džusy, nealkoholické nápoje, pivo, víno a místní alkoholické nápoje, (12:30-14:30), odpolední svačiny – pečivo, čerstvé ovoce, zmrzlina, sušenky, teplé a studené nápoje, pivo, víno a místní alkoholické nápoje (15:30-17:00), večeře – široký výběr ze švédských stolů, nealkoholické nápoje, pivo, víno a místní alkoholické nápoje (18:00-21:30). Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů je klientům k dispozici v bazénovém baru (10:00-21:00) .
Pláž: Veřejná písčitá pláž měřící 8 km se nachází cca 350 metrů od hotelu a má pozvolný vstup do moře. Slunečníky, lehátka a nabídka vodních sportů jsou na pláži za poplatek. 

Fotogalerie