Hotel OREL**+

 

Poloha: Hotel Orel, který je součástí komplexu Astoria-Orel je umístěn 250 m od centra, které nabízí možnost zábavy pro veškeré věkové kategorie a zároveň se nachází u plážové promenády, kde naleznete množství restaurací, barů, diskoték, atrakcí a stánků se suvenýry. Krásná písčitá pláž se nachází 50 m od hotelu.
Vybavení: Vstupní hala, recepce, lobby bar s TV, výtah, hlavní restaurace, Wi-Fi internet na recepci zdarma, trezor (za poplatek), restaurace, bazén s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma a na pláži, bazénový bar, dětské hřiště, směnárna.
Pokoje: Zrekonstruované klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, TV, telefon s přímou volbou, koupelnou se sprchou a WC, fén k zapůjčení na recepci. Všechny pokoje mají balkon, WiFi na pokoji zdarma.
Strava: Program all inclusive zahrnuje snídani (7.30-10.00), oběd (12.30-14.30) a večeři (18.00-21.00) formou bufetu. Odpoledne lehké občerstvení - barbeque, pizza, sušenky (15.00-17.00), neomezenou konzumaci nealkoholických a místních alkoholických nápojů (víno, pivo), káva a čaj. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje můžete čerpat (10.00-22.00) v loby baru či baru u restaurace. Na pláži vybrané nápoje (10.00-18.00). Vše v rámci all inclusive.
Pláž: Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 50 m od hotelu. K dispozici je plážový bar, který nabízí místní vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje v rámci all inclusive zdarma. U plážového baru se nachází vyhrazený sektor pro hosty hotelu Orel, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma. Na pláži široká nabídka vodních sportů, potápění.


Poloha hotelu na mapě:


Zobrazit místo Bulharsko na větší mapě

Video k hotelu:

Fotogalerie