PARK HOTEL CONTINENTAL PRIMA***+

 

Poloha: Hotelový komplex je situován v jižní části letoviska a je obklopen rozsáhlým parkem. Hotel Park Hotel Continental Prima se nachází v samostatném bloku a je součástí komplexu Park Hotel Continental. Pláž je od hotelu vzdálena cca 350 m. V blízkosti hotelu začínají dvě promenády plné obchůdků, restaurací, kaváren, barů a atrakcí pro děti i dospělé.
Vybavení: Prostorná vstupní hala s recepcí a TV, lobby bar, minimarket, restaurace, bar u bazénu, venkovní bazén, dětský bazén. V programu all inclusive je zahrnut v ceně: animační program, stolní tenis, šipky, šachy, vodní volejbal, tělocvična, lehátka a slunečníky u bazénu, dětský klub, dětský koutek s hřištěm. Za poplatek: billiard, pronájem tenisových kurtů a lekce tenisu, fotbal, basketbal, masáže, sauna, sejf na recepci, Wi-Fi na recepci zdarma.
Pokoje: Prostorné klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek formou jednoho samostatného pevného lůžka a jedné přistýlky, koupelna se sprchovým koutem, WC a fénem, lednička, telefon s přímou volbou, rádio, SAT-TV, sejf, balkon. WiFi na pokoji za poplatek.
Strava: Snídaně formou bufetu je zahrnuta v ceně. Možnost dokoupení polopenze nebo stravy all inclusive za příplatek.
Pláž: Široká, několik kilometrů dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 350 m. Na pláži lehátka, slunečníky za poplatek, pestrá nabídka vodních atrakcí, plážové bary, WC.

Fotogalerie