Hotel RIVA***

 

Poloha: Nově zrekonstruovaný hotel Riva se nachází v živé části Slunečného pobřeží. Svou rozsáhlou zahradou plnou zeleně a třemi bazény v centru nejrušnějšího letoviska Bulharska se může chlubit jedinečností. Tato poloha a prostředí hotelu naplňuje dovolenou o centrum dění a relaxační zónu zároveň.
Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bazénový bar, lobby bar, snack bar, výtahy uvnitř hotelu, venkovní bazén s oddělenou dětskou částí, další bazén, rozsáhlá hotelová zahrada. V rámci programu all inclusive cena zahrnuje využití těchto služeb a sportů: Wi-Fi v lobby baru, vodní aerobic, animační programy pro děti a dospělé (10:00-20:00), dětský klub, lehátka a slunečníky u bazénu. Za poplatek: Trezor na recepci, prádelna, hotelový minimarket.
Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají k dispozici klimatizaci, vlastní sociální zařízení se sprchou a WC, kabelovou TV, telefonem, mini ledničkou, balkonem nebo terasou s výhledem na bazén nebo městskou promenádu. WiFi připojení za poplatek.
Strava: Program all inclusive formou švédských stolů zahrnuje snídaně (7:30-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (18:00-21:00), a dále pak svačiny – sendviče, pizza, croissanty (11:00-17:00). Neomezená konzumace teplých a studených nealkoholických nápojů a džusů (07:30-23:30) a místních alkoholických nápojů a koktejlů, kávy, čajů (11:00-22:30).
Pláž: Veřejná písčitá pláž v délce 8 km se nachází 120 metrů od hotelu a má pozvolný vstup do moře. Slunečníky, lehátka a nabídka vodních sportů jsou na pláži za poplatek. 

Fotogalerie