Hotel VICTORIA PALACE*****

 

Poloha: Moderní luxusní hotel vyšší kategorie, který uspokojí i náročnější klientelu, se nachází v severní části letoviska přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, od které je oddělen pouze pobřežní promenádou. Centrum letoviska je vzdáleno pouze několik minut chůze.
Vybavení: Vstupní hala s recepcí a směnárnou, trezor (za poplatek), internetová místnost,  hlavní hotelová restaurace, a la carte restaurace (vstup zdarma jednou za pobyt, nutná rezervace 24 hodin předem), několik barů včetně baru u bazénu, venkovní bazén, bazén pro děti, slunečníky i lehátka u bazénu zdarma, sauna, lázně s tureckými koupelemi (masáže a další služby spa centra za poplatek), fitness, biliár, obchod se suvenýry, butiky, kadeřnictví, noční klub. Pro sportovní vyžití zde nalezneme tenisové kurty, hřiště na volejbal a basketbal a další sportovní aktivity pro děti i dospělé.
Ubytování: Elegantně zařízené 2-lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek mají k dispozici klimatizaci, koupelnu s vanou a WC, fén, televizi se satelitem, telefon, minibar, trezor, 24 hodin pokojový servis. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.
Strava: V ceně program all inclusive, který zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:00-21:00) formou bufetu. Dále jsou v programu all inclusive během dne poskytovány nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby, čaj a káva (10:00-24:00), lehké občerstvení, dezerty a zmrzlina (12:00-16:00).
Pláž: Hotel leží přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, od které je oddělen pouze pobřežní promenádou. Slunečníky a lehátka za poplatek. Na pláži je možno využít tyto sportovní a zábavné aktivity: jízda na banánu, let na padáku, vodní šlapadla, vodní lyže, jízda motorovým člunem, windsurfing.

Poloha hotelu na mapě:


Zobrazit místo Bulharsko na větší mapě

Video k hotelu:

Fotogalerie