Hotel WELA****

 

Poloha: Hotel Wela se nachází v severní části oblíbeného letoviska vzdálen pouhých 250 m od písečné pláže. Nabízí vysokou kvalitu služeb a přátelské prostředí.
Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou, lobby bar, noční bar, bazénový bar, výtahy, venkovní bazén s oddělenou dětskou částí. V rámci programu all inclusive cena zahrnuje využití těchto služeb a sportů: každodenní animační programy pro děti a dospělé, dětský klub, dětské hřiště, fotbalové a volejbalové hřiště, lehátka a slunečníky u bazénu. Za poplatek: wellness centrum (sauna, parní lázeň, protistresové a uvolňující aroma masáže), fitness centrum, doktor na hotelu, směnárna, kadeřnické a holičské studio, internetová místnost, billiard, šipky, sejf na recepci, prádelna, hotelový minimarket.
Pokoje: Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají k dispozici klimatizaci, vlastní sociální zařízení se sprchou a WC, fénem, kabelovou TV, telefon, malou lednici, trezor, balkon s výhledem na bazén nebo městskou promenádu.
Strava: Program all inclusive je formou švédských stolů a zahrnuje snídaně – velká nabídka teplých i studených jídel, čerstvé džusy, káva, čaj (7:30-10:00), svačiny – pozdní kontinentální snídaně, teplé a studené nápoje, víno, pivo, místní alkoholické nápoje (10:30-12:00), obědy – formou švédských stolů (polévky, saláty, hlavní jídla, dezerty, zmrzlina, čerstvé ovoce), čerstvé džusy, teplé a studené nápoje, džusy, pivo, víno, místní alkoholické nápoje, (12:30-14:00), odpolední svačiny formou bufetu je na výběr pizza, jídlo z grilu, brambory, saláty, pečivo (12:00-18:00), večeře – široký výběr jídel ze švédských stolů, teplé a studené nápoje, džusy, pivo, víno a místní alkoholické nápoje (18:30-21:00). Neomezená konzumace teplých nápojů, studených nealkoholických nápojů, vína, piva, místních alkoholických nápojů a koktejlů je klientům k dispozici v lobby baru od 08:30 do 24:00 nebo v bazénovém baru od 10:00 do 18:00.
Pláž: Veřejná písčitá pláž v délce 8 km se nachází 250 metrů od hotelu a má pozvolný vstup do moře. Slunečníky, lehátka a nabídka vodních sportů jsou na pláži za poplatek.  

Fotogalerie