Hotel MOONLIGHT*****

 

Poloha: Hotelový komplex Moonlight je umístěn v první linii od moře. Poloha hotelu je u velmi klidné a tiché pláže ve Sveti Vlasu. Hotel nabízí přátelskou atmosféru a příjemnou obsluhu. Díky blízké vzdálenosti Slunečného pobřeží, které je vzdáleno pouhé 4 km od hotelu, umožňuje prožít tak i rušnou dovolenou plnou atrakcí a nočního života.
Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, dvě restaurace, vyhlídková terasa, bazénový bar, lobby bar, výtahy uvnitř hotelu, venkovní bazén, krytý bazén, dětský bazén, hotelová zahrada. V rámci programu all inclusive cena zahrnuje využití těchto služeb a sportů: Wi-Fi v lobby baru, mini klub pro děti ve věku od 4 let od 14 let, živá muzika, dětské hřiště, stolní tenis, billiard, lehátka a slunečníky u bazénu. Za poplatek: fitness centrum, tenisový kurt, squash kurt, sauna a masáže v hotelu primasol sineva park, směnárna, kosmetický a kadeřnický salón, internetová místnost, trezor na recepci, hotelový doktor, plážové ručníky na vyžádání na recepci.
Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají k dispozici klimatizaci, vlastní sociální zařízení se sprchou nebo vanou a WC, satelitní TV, telefonem, malou lednicí, balkonem nebo terasou s výhledem na moře nebo zahradu. Dětská postýlka je na vyžádání.
Strava: Program all inclusive je formou švédských stolů a zahrnuje snídaně – velká nabídka teplých i studených jídel, nealkoholické nápoje, džusy, káva, čaj (7:30-10:00), svačiny – pozdní kontinentální snídaně, teplé a studené nápoje, víno, pivo, místní alkoholické nápoje (10:00-11:00), obědy – formou švédských stolů (polévky, saláty, hlavní jídla, dezerty, zmrzlina, čerstvé ovoce), čerstvé džusy, teplé a studené nápoje, džusy, pivo, víno, místní alkoholické nápoje, (12:30-14:30), odpolední svačiny  formou bufetu v bazénovém baru je na výběr pizza, sendviče (15:00-16:00) a zmrzlina (10:00-23:00), večeře – široký výběr jídel ze švédských stolů, teplé a studené nápoje, džusy, pivo, víno a místní alkoholické nápoje (18:30-21:00). Jedenkrát týdně tematická večeře v místní restauraci (bulharská, čínská, italská, řecká). Neomezená konzumace teplých nápojů, studených nealkoholických nápojů, koktejlů, piva, vína, místních alkoholických nápojů je klientům k dispozici v lobby baru od 10:00 do 23:00 nebo v bazénovém baru od 09:00 do 23:00.
Pláž: Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu a má pozvolný vstup do moře. Lehátka a slunečníky na pláži nově ZDARMA. Nabídka vodních sportů za poplatek. 

Fotogalerie