Hotel BLUE PEARL**** (odlet z Brna - 8 denní)

 

Poloha: Moderní hotelový komplex Blue Pearl se nachází přímo u písečné pláže. Jeho poloha v samém srdci Slunečného pobřeží a nabídka služeb na vysoké úrovni nabízí možnost strávit příjemnou dovolenou v rodinně přátelské atmosféře. Hotel je vzdálen 6 km od historického města Nessebar a tvoří jej 84 hotelových pokojů.
Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, klimatizovaná restaurace, terasa, snack bar, lobby bar, výtahy uvnitř hotelu, venkovní bazén s dětskou částí. V rámci programu ultra all inclusive cena zahrnuje využití těchto služeb a sportů: fitness, Wi-Fi ve společných prostorách lobby baru, aerobic, animační programy pro děti a dospělé (6x týdně) a dětský klub pro děti ve věku 4-12 let, mini disco, dětský koutek (10.00-20.00), živá hudba, stolní tenis, šipky, lehátka a slunečníky u bazénu. Za poplatek: trezor na recepci, prádelna, lukostřelba, mini golf, jízda na koni, kulečník, hotelový obchod se suvenýry a potravinami, surfování, skok padákem, zapůjčení automobilu, parkovací místo.
Pokoje:Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají k dispozici klimatizaci, vlastní sociální zařízení s vanou nebo sprchou, fénem a WC, kabelová TV, telefon, malá lednička, kabelový internet. Pokoje s výhledem na moře v ceně. Hotel nabízí i apartmány se dvěma přistýlkami  za příplatek.
Strava: Program ultra all inclusive je formou švédských stolů a zahrnuje snídaně – velká nabídka teplých i studených jídel, čerstvé džusy, káva, čaj (7.30-10.00), svačiny – pozdní snídaně, káva, čaj, nealkoholické nápoje, pivo, víno a místní alkoholické nápoje (10.00 – 12.00), obědy – formou švédských stolů (polévky, saláty, hlavní jídla, dezerty, čerstvé ovoce), čerstvé džusy, teplé a studené nápoje, pivo, víno a místní alkoholické nápoje, (12.30-14.30), odpolední svačiny – sendviče, bugery, hranolky, saláty, čerstvé ovoce, zmrzlina, teplé a studené nápoje, pivo, víno a místní alkoholické nápoje (12.00-18.00), večeře – široký výběr ze švédských stolů, teplé a studené nápoje, pivo, víno a místní alkoholické nápoje (18.00-21.00) a pozdní večeře – sendviče, polévka, salámy, sýry, čerstvé ovoce, sušenky, džusy, teplé a studené nápoje, pivo, víno a místní alkoholické nápoje (21.30-23.00). Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů je k dispozici v hotelovém lobby baru (10.00-23.00).
Pláž: Veřejná písčitá pláž měřící 8 km se nachází přímo u hotelu a má pozvolný vstup do moře. Slunečníky a lehátka na pláži jsou pro klienty hotelu zdarma. Plážové osušky si mohou zapůjčit hosté zdarma. Nabídka vodních sportů na pláži jsou za poplatek. 

Fotogalerie

+420 583 550 370