Hotel CHAIKA BEACH RESORT****

 

Poloha: Hotel se nachází přímo u široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, od které je oddělen pouze pobřežní promenádou. V blízkosti hotelu naleznete spoustu barů, restaurací a obchodů.
Vybavení: Hotel nabízí ubytování v celkem více než 400 pokojích. Mezi jeho vybavení patří vstupní hala s recepcí, směnárna, výtahy, klimatizovaná restaurace, snack bar, irský bar, bazénový bar, lobby bar,  bazén a bazén s dětskou částí, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, dětský koutek, animační programy pro děti a dospělé, mini disco, aerobic, plážový volejbal. Za poplatek: šipky, bowling, billiard, lunapark, aquapark, plážový bar, spa a masáže (9.00-21.00), přístup na internet, kadeřnický salon, prádelna, hřiště, sejf, půjčovna kol, parkovací místo. Hotel přijímá platby kartami MasterCard a Visa.
Pokoje: Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s výhledem na moře s možností dvou přistýlek. Všechny pokoje v hotelu mají klimatizaci, koupelnu se sprchou, WC a fénem, telefon, satelitní TV, minibar, balkon nebo terasu s výhledem na moře, posezení, pokojový servis.
Strava: Program all inclusive zahrnuje snídaně (7.30-10.00), obědy (12.00-14.30) a večeře (18.00-21.00) formou bufetu v hlavní restauraci. Lehké občerstvení v průběhu dne v podobě variace snacků, místních alkoholických a nealkoholických nápojů  (10.00-17.00) v snack baru, nápoje místní alkoholické i nealkoholické, čaj a káva (10.00-18.00) v bazénovém baru a (10.00-23.00) v lobby baru, irském baru a v klubu.
Pláž: Hotel se nachází přímo u široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, od které je oddělen pouze pobřežní promenádou. Lehátka a slunečníky na pláži za místní poplatek. Široká nabídka vodních sportů a plážových aktivit (plážový volejbal, jízda na banánu, pronájem šlapadel, jízda rychločlunem).


Poloha hotelu na mapě:


Zobrazit místo Bulharsko na větší mapě

Video k hotelu:

Fotogalerie

+420 583 550 370