PARK HOTEL CONTINENTAL***

 

Poloha: Hotelový komplex je situován v jižní části letoviska a je obklopen rozsáhlým parkem. Pláž je od hotelu vzdálena 250 m. V blízkosti hotelu začínají dvě promenády plné obchůdků, restaurací, kaváren, barů a atrakcí pro děti i dospělé.
Vybavení: Prostorná vstupní hala s recepcí a TV, lobby bar, minimarket, restaurace, bar u bazénu, venkovní bazén, dětský bazén. V programu all inclusice je zahrnut v ceně: animační program, stolní tenis, šipky, šachy, vodní volejbal, tělocvička, lehátka a slunečníky u bazénu, dětský klub, dětský koutek s hřištěm. Za poplatek: billiard, pronájem tenisových kurtů a lekce tenisu, fotbal, basketbal, masáže, sauna, sejf na recepci, Wi-Fi na recepci zdarma.
Pokoje: Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna se sprchou, WC a fénem, lednička, telefon s přímou volbou, rádio, SAT-TV, balkon. WiFi na pokoji za poplatek.
Strava: Program all inclusive zahrnuje snídaně (7.30-10.00), obědy (12.30-14.00) a večeře (18.00-21.00) formou bufetu. Dopolední občerstvení je formou svačiny s výběrem z pizzy, snacky, a sendviče (10:30-12:30). Neomezená konzumace studenýcha a teplých nealkoholických nápojů, piva, vína a místních alkoholických nápojů (11.00-22.00). Jednou týdně tématická večeře, jednou za pobyt formou à la carte dle předchozí rezervace. 
Pláž: Široká, několik kilometrů dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 250 m. Na pláži lehátka, slunečníky za poplatek, pestrá nabídka vodních atrakcí, plážové bary, WC.

Poloha hotelu na mapě:


Zobrazit místo Bulharsko na větší mapě

Video k hotelu:

Fotogalerie