Hotel FLAMINGO**** (odlet z Brna - 11 denní)

 

Poloha: Hotel Flamingo se nachází v západní části letoviska Slunečného pobřeží, 250 m od pláže a 600 m od centra letoviska. Hotel nabízí prostorné a stylové zařízení pro relaxaci, setkání s novými přáteli a příjemnou atmosférou. Ideální poloha hotelu je vhodná jak pro rodiny s dětmi tak pro páry. V blízkosti hotelu se nachází tradiční rodinné restaurace, které nabízejí vynikající služby a jedinečný gastronomický zážitek. 
Vybavení: Prostorná vstupní hala s recepcí, klimatizovaná restaurace, lobby bar a bazénový bar (za poplatek), venkovní bazén pro rodiny, venkovní dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, animační programy pro děti do 12 let, výtah, zahrada, dětské hřiště, knihovna, parkování možné dle dostupnosti, Wi-Fi v lobby baru zdarma, plážové ručníky za depozit 10 leva. Za poplatek: kulečník, herna, market, směnárna, spa (finská sauna a masáže), kosmetický salon, kadeřnictví, fitness centrum, prádelna, čistírna, služba žehlení, trezor, hotelové taxi, půjčovna automobilů.
Pokoje: Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybavené koupelnou se sprchou, WC, fénem, telefonem, satelitní TV, minibarem za poplatek.
Strava: Program all inclusive light zahrnuje snídaně s nápoji v podobě čaje, kávy, vody a džusu (7.30-10.00), obědy s nápoji v podobě vody, džusu, vína a piva (12.00-14.00), večeře s nápoji v podobě vody, džusu, vína a piva (18.30-20.00), strava se podává v restauraci hotelu. Nápoje mimo uvedené časové rozmezí jsou dostupné za poplatek v lobby baru a bazénovém baru.
Pláž: Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená od hotelu pouhých 200 m. Vodní sporty, aktivity, slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Fotogalerie

+420 583 550 370