Hotel HRIZANTEMA****

 

Poloha: Komfortní hotel je situován ve východní části oblíbeného a hojně navštěvovaného turistického letoviska Slunečné pobřeží. Hotel vhodný i pro náročnou klientelu leží cca 200 m od písčité pláže, centrum živého letoviska s množstvím obchodů, restaurací, barů i jiných zábavních možností 600 m od hotelu.
Vybavení: Vstupní hala s recepcí, směnárna, sejf na recepci (za poplatek), výtahy, lobby bar, denní bar, bar u bazénu, hlavní restaurace, á la carte restaurace, rybí restaurace, restaurace s kuřecími specialitami, grill restaurace, pizzerie, venkovní bazén s dětskou částí (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), dětské hřiště, Wi-Fi připojení k internetu v lobby zdarma, animační programy, stolní tenis, šipky, šachy, tělocvična. Za poplatek: telefonní hovory, sejf, sauna, jacuzzi, billiard, masáže, market, casino.
Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou standartně vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou, WC a fénem, satelitní TV, telefonem, ledničkou, balkonem.
Strava: Program all inclusive zahrnuje snídaně (7.30-10.00), obědy (12.00-14.00) a večeře (18.00-21.00) formou bufetu v hlavní restauraci. V průběhu dne občerstvení na terase před hlavní restaurací a jídla formou á la carte v pizzerii. Večeře á la carte v některé z tématických restaurací (pizzerie, restaurace s rybími, kuřecími specialitami) na základě předběžné rezervace. Odpolední káva a čaj (10.00-18.00) v lobby baru a bazénovém baru. Zmrzlina, cukroví, pečivo (15.00-18.00) v některém ze 3 barů. Neomezená konzumace místních alkoholických i nealko nápojů (10.00-24.00) v lobby baru i během jídel v restauracích.
Pláž: Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře cca 200 m od hotelu. Lehátka, slunečníky i široká nabídka vodních sportů na pláži za poplatek.

Poloha hotelu na mapě:


Zobrazit místo Bulharsko na větší mapě

Video k hotelu:

Fotogalerie