Hotel KOTVA**** (odlet z Ostravy - 8 denní)

 

Poloha: Oblíbený hotelový areál se 320 pokoji a 150 apartmány je umístěn v jižní části letoviska na rozhraní Slunečného pobřeží a Nového Nesebru (vzdálenost do Nesebru cca 800 m). Vzdálenost od písčité pláže cca 250 m, centrum Slunečného pobřeží a Nesebr jsou snadno dostupné místní dopravou.
Vybavení: Prostorná hala s recepcí, klimatizace, výtah, restaurace, dětské hřiště, animační programy, miniklub. Součástí hotelu je aquapark s několika bazény, tobogány, skluzavkami a bazénovým barem. Veškeré atrakce v aquaparku a lehátka a slunečníky u bazénů jsou pro hosty hotelu zdarma, stejně jako WiFi u recepce. Za poplatek pro všechyn ubytované hosty: á-la carte restaurace „Black Pearl“ (10.00-20.00), lobby bar 24 hodin denně, bar u bazénu (10.00-20.00), fitness centrum, herní místnost, kulečník, sauna, masáže, lékařská asistence, bezpečností sejf na recepci, parkování, čištění oděvů.
Pokoje: Moderně zařízené pokoje s balkonem jsou vybavené klimatizací, telefonem, minibarem, kabelovou televizí a koupelnou s WC a vysoušečem vlasů. Možnost 1 - 2 přistýlek. WiFi připojení na pokojích zdarma, dětská postýlka za poplatek.
Strava: Program all inclusive zahrnuje snídaně (7.30-10.00), obědy (12.30-14.30) a večeře (18.00-21.00) formou švédských stolů, občerstvení mezi hlavními jídly (11.00-17.00) zahrnující například pozdní snídaně, sendviče, zákusky, zmrzlinu, a dále pak konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů a horkých nápojů během jídla a v baru Kotva (10.00-22.30).
Pláž: Široká, několik kilometrů dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 250 m, půjčování lehátek a slunečníků na pláži za poplatek. Široká nabídka vodních sportů, občerstvení, plážové bary.

Poloha hotelu na mapě:


Zobrazit místo Bulharsko na větší mapě

Video k hotelu:

VÝLETY

BULHARSKÝ VEČER VE VESNIČCE BATA SPOJENÝ S NÁVŠTĚVOU HISTORICKÉHO NESEBRU
Jeden z nejoblíbenějších výletů započne procházkou s průvodcem po úzkých uličkách romantického Nesebru, který byl pro svou unikátní architekturu zařazen na listinu chráněných památek Unesco. Možnost návštěvy české hospody a nakupování. V 19h (cca 30 minut cesta) se s celou skupinou přemístíme do malebné vesničky Bata. Zde na Vás bude čekat bohatý program zahrnující úvodní přípitek rakije, hostinu o 4 chodech (šopský salát, polévka, grilované kuřecí maso, banica, meloun či třešně jako dezert), neomezenou degustaci bílého a červeného vína, nestinarský tanec na žhavém uhlí, folklórní tance, originální soutěže a na závěr diskotéku (i v průběhu programu živou kapelu). Kolem půlnoci příjezd na hotel.
Orientační cena: dospělí 28 €, děti 15 €

DELFINÁRIUM VE VARNĚ (PŮLDENNÍ)
Hlavním programem návštěvy třetího největšího města bulharské republiky bude nezapomenutelná delfínní show. V případě, že jste delfínní show v životě neviděli vřele doporučujeme. Po návštěvě delfinária následuje 1h - 1,5h rozchod po městě Varna s možností nákupu za výrazně nižší ceny. Návrat do hotelu v odpoledních hodinách.
Orientační cena: dospělí 31 €, děti 21 €

SOZOPOL A LODNÍ VÝLET PO ŘECE ROPOTAMO
Výlet určený pro milovníky historie a přírody. Započneme prohlídkou po jednom z nejstarších a nejúchvatnějších měst bulharského Černomoří - Sozopolu, které je podobně jako Nesebr od roku 1970 pod záštitou Unesco. Uvidíme starobylé kostely a dřevěné domečky z renesančního období vytvářející romantickou a relaxační atmosféru. Pokračovat budeme plavbou ve člunu po slavné řece Ropotamo, jejíž zajímavostí je, že voda se zde mění ze sladké ve slanou. Řeka je součástí přírodní rezervaci Ropotamo, kde budeme obdivovat okouzlující přírodu. Poslední zastávkou bude čtvrté největší město Burgas, kde budeme mít možnost výhodně nakoupit v nákupních střediscích během volného programu či navštívit věhlasné kavárny v Mořské zahradě.
Orientační cena: dospělí 27 €, děti 14 € (s obědem + 5/3 €)

ISTANBUL (TURECKO) - JEDNODENNÍ, DVOUDENNÍ
Čeká vás okružní jízda s prohlídkou Modré mešity, Hippodromu, asijské části města a Bosporu. Ve volném čase je možnost navštívit Velký krytý bazar, Egyptský bazar nebo si udělat lodní výlet po Bosporu. V ceně jsou zahrnuté snídaně a oběd v restauraci 4* hotelu. Dvoudenní verze zahrnuje navíc ubytování ve 4* hotelu. Odjezd z Istanbulu kolem 18h, návrat kolem půlnoci. Fakultativní výlety – lodní výlet po Bosporu (25 €), návštěva paláce Topkapi a chrám Aya Sofia (38 €), návštěva Miniaturku (15 €).
Orientační ceny: jednodenní verze - dospělí 66 €, děti 34 €, dvoudenní verze - dospělí 87 €, děti 44 €

JEEP SAFARI
Toužíte-li zažít nevšední zážitek plný dobrodružství a adrenalinu, projet se vojenským džípem po vesničkách, horách, lesích, přes řeky, navštívit nejvyšší bod Slunečného pobřeží, zastřílet si ze vzduchovky, navštívit soukromou zoo, klášter, palírnu tradiční bulharské rakije a ocutnat ji a dát si oběd v typické bulharské restauraci, je tento výlet určen právě pro Vás! Vše zde popsáno je zahrnuto v ceně.
Orientační cena: dospělí 38 €, děti 20 €

ZÁPAD SLUNCE NA JACHTĚ
Jak si nejlépe vychutnat okouzlující, romantický a nezapomenutelný západ slunce? Představte si dvě hodiny na jachtě se sklenkou sektu v ruce a nádherný výhled na staré město Nesebru, pobřeží Ravda, Svatý vlas, Elenite...
Orientační cena: dospělí 26 €, děti 13 €

PIRÁTI Z KARIBIKU – SLUNCE, VLNY, ZÁBAVA!
Užijte si plavbu na palubě lodi Tatoo podél pobřeží s úchvatným panoramatem Nesebru, Elenite a Svatého Vlasu. Záleží jen a jen na Vás jestli se rozhodnete opalovat, relaxovat, koupat se v moři, rybařit či se zúčastnit párty v pirátském stylu. Pohoštění zahrnuje grilované maso a ryby, saláty, nealko, pivo, víno.
Orientační cena: dospělí 33 €, děti 17 €

PIKNIK NA JACHTĚ
Celodenní výlet plachetnicí spojený s piknikem (konzumace ryb, vína, piva a nealkoholických nápojů). Možnost rybaření, opalování, koupání či potápění.
Orientační cena: dospělí 31 €, děti 17 €

RYBOLOV
Přijedete do přístavu, následuje plavba na otevřené moře. V relaxační atmosféře můžete rybařiti bez jakýkoliv předchozích znalostí a samozřejmě se i se svými úlovky vyfotit a kapitán je poté pro Vás připraví na grilu. Zapomenete na všední starosti daleko od pevniny a načerpáte síly na další horké odpoledne na pláži.Vybavení udic i návnady,oběd – vše v ceně. Délka závisí na tom, jak ryby budou brát. Při troše štěstí můžete zahlídnou černomořské delfíny.
Orientační cena: dospělí 33 €, děti 17 €uro


Podrobnosti ke každému výletu Vám sdělí na místě delegát cestovní kanceláře. Výlety jsou organizovány ve spolupráci s bulharskou agenturou a jsou pořádány za předpokladu dostatečného zájmu klientů. Výlety jsou provázeny česky mluvícím průvodcem. Výlety je možné zakoupit na místě. Ceny jsou orientační a mohou být v průběhu sezóny změněny.

Fotogalerie

+420 583 550 370