Hotel YAVOR PALACE**** (odlet z Ostrava - 12 denní)

 

Poloha: Oblíbený hotel je situován v samém centru Slunečného pobřeží poblíž kolonády i hlavní procházkové obchodní třídy s možností kulturního vyžití (bary, restaurace, taverny, obchody, atrakce pro děti i dospělé, 3D i 4D kino). Každých 15 minut pravidelné autobusové spojení do historického městečka Nessebr.
Vybavení: Vstupní hala s recepcí, trezor na recepci (za poplatek), směnárna, výtah, klimatizovaný lobby bar s TV (není součástí programu all inclusive), nekuřácká klimatizovaná restaurace s venkovní zahrádkou, snack bar, venkovní bazén s jacuzzi (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), dětský bazén. Za poplatek: Wi-Fi připojení k internetu, wellness – masáže.
Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou standardně vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou, WC a fénem, satelitní TV, telefonem, ledničkou, balkonem.
Strava: Program all inclusive zahrnuje snídaně (7.30-10.00), obědy (12.30-14.30) a večeře (18.30-20.30) formou bufetu. Odpolední káva, čaj, zmrzlina, sladkosti, neomezená konzumace místních alkoholických i nealkoholických nápojů během otevírací doby na barech all-inclusive (pivo, víno, brandy, vodka, pepsi, kola, fanta, tonic).
Pláž: Krásná písčitá pláž je od hotelu vzdálena 150 m. Lehátka, slunečníky a vodní sporty na pláži za poplatek.

Fotogalerie

+420 583 550 370