Hotel THREE CORNERS SUNNY BEACH****+

 

Poloha: Luxusní hotelový resort se nachází mezi Hurghadou a známým střediskem El Gouna. Od centra města je vzdálený 30 minut jízdy, vzdálenost od letiště je 30 minut jízdy. Hotel okouzlí své klienty uvolněnou elegancí, pohostinností a krásnou architekturou. Je vhodný pro všechny věkové kategorie. Nabízí skvělé podmínky pro potápění.
Vybavení: Vstupní hala s recepcí, směnárna, internet (za poplatek), lobby bar, hlavní restaurace, restaurace á la carte, bazénový bar, plážový bar, bazény (2 v zimním období vyhřívané), lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu zdarma, Junior Waterpark s 1 bazénem a skluzavkami pro děti, nákupní pasáž, dětský klub, dětské hřiště, dětský kout, animační programy pro děti i dospělé, minigolf, šipky, stolní tenis, volejbal, plážový volejbal, vodní polo, vodní aerobik, aerobic, boccia. Za poplatek: billiard, wellness centrum, potápěčské centrum, prádelna. Hotel akceptuje platební karty Visa a Mastercard.
Ubytování: Pěkně zařízené dvoulůžkové klimatizované pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, vysoučešem vlasů, telefonem, satelitní TV, miniledničkou, trezorem, detektory kouře v pokoji, terasou nebo balkonem. Možnost 1 přistýlky. 
Strava: Strava formou all inclusive (10.00-24.00) zahrnuje snídani (7.00-10.00), oběd (13.00-15.00) a večeři (19.00-22.00) formou bufetu, pozdní snídaně a odpolední svačiny, lehké občerstvení během dne, neomezená konzumace nealkoholických nápojů a alkoholických nápojů místní výroby, zmrzlina pro děti.
Pláž: Hotel leží přímo u široké písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, plážový bar. Pro vstup do moře je možné použít molo. Doporučujeme vhodnou obuv do vody.

Poloha hotelu na mapě:


Zobrazit místo Egypt, Hurghada na větší mapě

Video k hotelu:

Fotogalerie