Hotel CONCORDE MOREEN BEACH*****

 

Poloha: Pěkný hotel s krásnou zahradou a vlastní 800m dlouhou písčitou pláží je ideální volbou pro strávení příjemné dovolené. Především je vhodný pro milovníky šnorchlování a potápění, jelikož se nachází blízko zálivu Abu Dabbab, jednou z nejlepších lokalit, kde můžete prozkoumávat podmořský život. Vzdálenost od letiště je 24km.
Vybavení: Vstupní hala s recepcí, lobby bar, hlavní restaurace, orientální restaurace (za poplatek), rybí restaurace (otevřena 1x týdně za poplatek), bar u bazénu, 2 bazény (z toho 1 v zimím období vyhřívaný), 2 dětské bazény, miniklub, dětské hřiště, hřiště, animační programy, večerní programy, fitness, kulečník, plážový volejbal, šipky, stolní tenis. Za poplatek: spa centrum, jacuzzi, parní lázeň, sauna, kadeřnictví, masáže.
Pokoje: Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, satelitní TV, telefonem, trezorem, minibarem, setem na přípravu čaje a kávy (na vyžádání), terasou nebo balkónem.
Strava: Strava formou all inclusive (10.00-24.00) zahrnuje snídani (7.00-10.00), oběd (12.30-14.30) a večeři (19.00-22.30) formou bufetu, lehké občerstvení během dne, neomezené množství rozlévaných nealkoholických (filtrovaná káva, džusy nikoli z čerstvého ovoce) a místních alkoholických nápojů. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.
Pláž: Hotel leží přímo u písčité pláže s pozvolným vstupem do moře přes korálové podloží, k dispozici molo. Doporučujeme obuv do vody. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. 


Poloha hotelu na mapě:


Zobrazit místo Egypt - Marsa Alam na větší mapě

Video k hotelu:

Fotogalerie