Hotel THREE CORNERS HAPPY LIFE BEACH****

 

Poloha: Příjemný resort s rodinnou atmosférou se nachází přímo u vlastní pláže. Je vzdálený 37 km od Marsa Alam a 25 km jižně od letiště. Je dobrým výchozím místem ke korálové oblasti Abu Dabbab, který se nachází 5 km jižně od hotelu. Klienti jistě ocení skvělé podmínky pro potápění a šnorchlování. Hotel je rájem pro milovníky slunce a relaxace.
Vybavení: Vstupní hala s recepcí, lobby bar, Wi-Fi v lobby baru (zdarma), směnný automat, hlavní restaurace, 2 á la carte restaurace (za poplatek), bary, kavárna, společenská místnost, 2 bazény, z nichž jeden má tři skluzavky, líná řeka, lehátka, slunečníky a osušky zdarma, bazén pro děti, dětské hřiště, animační a večerní programy, plážový volejbal, plážový fotbal, kulečník, šipky, fotbal, stolní tenis, fitness, obchodní arkáda, diskotéka. Za poplatek: lázeňské centrum – sauna, masáže, jacuzzi, potápěčské centrum na pláži, elektronické hry.
Ubytování: Klimatizované pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny koupelnou s vanou, WC, vysoušečem vlasů, satelitní TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem, balkonem nebo terasou. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání).
Strava: Strava formou all inclusive (10.00-23.00) zahrnuje snídani (7.00-10.00), oběd (13.00-15.00) a večeři (19.00-22.00) formou bufetu, lehký snack během dne (11.00-13.00), odpolední káva, čaj a zákusky (17.00-19.00), neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve vybraných barech. Víno se podává pouze v průběhu obědů a večeří v hlavní restauraci. Zmrzlina pouze pro děti (11.00-16.00).
Pláž: Hotel leží u 200m dlouhé pláže s hrubým pískem. Vstup do moře je místy kamenitý, místy přes korálové podloží. K dispozici molo. Doporučujeme obuv do vody. Lehátka, slunečníky na pláži zdarma. Plážový bar.

Fotogalerie