Hotel DOM PEDRO BAIA**** (odlet z Prahy - 8 denní)

 

PORTUGALSKO - MADEIRA - MACHICO

Poloha: Vyhledávaný hotel s kapacitou 218 pokojů umístěný ve strání s překrásným výhledem na zátoku se nachází v blízkosti krásného romantického městečka Machico ve vzdálenosti cca 200 m od centra letoviska a 25 km od Funchalu který je snadno dostupný veřejnou autobusovou dopravou.
Vybavení: Vstupní hala s recepcí, směnárna, turistické informace, výtah, hlavní restaurace s výhledem na záliv, několik barů, společenská místnost, wifi připojení zdarma v hale, knihovna, obchod se suvenýry, kadeřnictví, venkovní vyhřívaný bazén s mořskou vodou, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, herna (kulečník, stolní tenis, stolní fotbal), tenisový kurt, badminton, volejbal, sportovní hřiště, potápěčská škola.
Pokoje: Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny centrálním topením, telefonem, SAT TV, trezorem (za poplatek), koupelnou, WC a fénem. Za příplatek pokoje s výhledem na záliv. Možnost jedné přistýlky.
Strava: Snídaně formou bufetu je zahrnuta v ceně. Možnost dokoupení večeře formou bufetu (vč. nápojů) nebo all inclusive programu, který zahrnuje snídaně, oběd a večeři formou bufetu, lehké občerstvení (11.00-11.30, 17.00-18.00), zmrzlinu (16.00-17.00), nealkoholické a alkoholické nápoje domácí výroby (10.00-24.00).  
Pláž: Kamenitá, oblázková pláž, na které je umístěno molo s možností vstupu do moře po žebřících se nachází cca 50 m od hotelu a uměle vytvořená písečná pláž se žlutým pískem se nachází cca 400 m od hotelu. Na pláži slunečníky, občerstvení a potápěčské centrum.

Fotogalerie

+420 583 550 370