Hotel KAMELYA WORLD FULYA*****

 

Poloha: Luxusní pětihvězdičkový moderní hotel s kapacitou 244 pokojů s nádhernou písečnou pláží, obklopen řadou restaurací, bazénů a pobřežní promenádou je součástí luxusního komplexu tří hotelů Kamelya World (klienti mohou využívat všech služeb celého komplexu), který se nachází 8 km od historického centra Side a přibližně 55 km od letiště Antalya. Svým klientům nabízí nadstandardní služby a jedinečnou atmosféru s množstvím výjimečných zážitků.
Vybavení: Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a lobby barem, směnárna, bankomat, hlavní restaurace, 5 a la carte restaurací (turecká, čínská, rybí, mexická, italská), několik barů včetně bazénového a plážového, kavárna, cukrárna, obchodní pasáž, konferenční sály, internetový koutek, Wi-Fi připojení ve veřejných prostorech zdarma, velký venkovní bazén a dětský bazén se skluzavkami přímo před hotelem, relaxační bazén pro dospělé, veliký aquapark s několika bazény (v celém komplexu je celkem 11 bazénů), diskotéka, animační programy pro děti i dospělé, večerní show, mini club pro děti 4-12 let, dětské hřiště, možnosti sportovního vyžití: stolní tenis, plážový volejbal, fitness centrum, lukostřelba, minigolf, multifunkční hřiště, tenisové kurty, spa centrum s vyhřívaným vnitřním bazénem, jacuzzi, relaxační místností, vířivkou, saunou, párou a hammanem. Služby za poplatek: masáže, kosmetické služby, hlídaní dětí, prádelna, kadeřník, počítačové hry, internetový koutek, kulečník, potápění, půjčovna aut, lékařské služby.
Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT-TV, denně doplňovaným minibarem (nealkoholické nápoje a pivo zdarma), setem pro přípravu čaje a kávy, trezorem, koupelnou s vanou nebo sprchou a WC, fénem, balkonem nebo terasou. Připojení Wi-Fi na pokoji zdarma.
Strava: Program ultra all inclusive zaručuje stravu a pití 24 hodin denně a zahrnuje časné snídaně (2.00-7.00), snídaně (7.00-11.00), obědy (12.30-14.30), večeře (18.30-21.00), pozdní večeře (23.00-2.00), lehké občerstvení během dne: snacky, pizza, zákusky, zmrzlinu, ovoce, káva, čaj a neomezenou konzumaci místních a vybraných dovozových alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauracích dle jejich provozní doby.
Pláž: Nádherná široká písečná pláž se nachází přímo u komplexu Kamelya World, od samostatné budovy hotelu Fulya je vzdálena cca 200 m. Lehátka, slunečníky a občerstvení v plážovém baru zdarma. Široká nabídka vodních sportů za poplatek.

Termín Dní Doprava Strava   Cena
20.9. - 27.9. 8 letecky z Brna ultra all inclusive Vyprodáno
20.9. - 27.9. 8 letecky z Ostravy ultra all inclusive Vyprodáno
20.9. - 27.9. 8 letecky z Prahy ultra all inclusive Vyprodáno
22.9. - 29.9. 8 letecky z Brna ultra all inclusive Vyprodáno
22.9. - 29.9. 8 letecky z Ostravy ultra all inclusive Vyprodáno
22.9. - 29.9. 8 letecky z Prahy ultra all inclusive Vyprodáno

Fotogalerie

+420 583 550 370