Hotel ALI BABA PALACE****

 
Poloha: Rozsáhlý hotelový resort se nachází cca 15 km od centra nové části Hurghady a cca 10 km od letiště. Hotely Ali Baba a Jasmin Village jsou umístěny v krásné zahradě a klienti mohou využívat služeb all inclusive a pláží obou těchto hotelů. Spojení s centrem zajišťuje za poplatek hotelový bus.
Vybavení: V hlavní budově vstupní hala s recepcí (trezor zdarma), několik barů a restaurací, konferenční sál, nákupní pasáž, směnárna, čistírna, salon krásy, diskotéka, vnitřní bazén, kadeřník, internetový koutek (za poplatek), půjčovna automobilů, dětský miniklub, dětské hřiště. V zahradě se nachází rozsáhlá soustava bazénů (2 700 m2, z toho část vyhřívaná), dětský bazén, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Zdarma fitness, stolní tenis, 2 tenisové kurty, minigolf, plážový volejbal. Billiard, centrum vodních sportů a potápění, bowling, sauna, pára, masáže a jacuzzi za poplatek. Bohatý animační a sportovní program, diskotéka, minizoo, pro děti bezprostřední blízkost aquaparku Titanic. Hotel akceptuje platební karty VISA a MasterCard.
Pokoje: Prostorné pokoje umístěné ve dvou a tříposchoďových budovách v zahradě mají koupelnu, WC, klimatizaci (v zimě topení), telefon, malou ledničku, satelitní TV, balkon nebo terasu. Maximální obsazenost: 3 dospělí, 2 dospělí + 2 děti. Zdarma dětská postýlka na vyžádání.
Strava: Strava formou all inclusive (9.00–0.30) zahrnuje snídani (7.00-10.00), oběd (12.30-14.30) a večeři (18.00-21.00) formou bufetu, nealkoholické nápoje místní výroby k jídlu, odpolední snack v barech a baru na pláži, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v barech. Možnost večeří v hotelu Jasmine Village (rezervace nutná).
Pláž: Hotel se nachází přímo u písečné pláže, která je v některých úsecích kamenitá, s pozvolným vstupem do vody a sestupem z mola. Plážový bar, lehátka, podložky, slunečníky a osušky na pláži zdarma. Vhodné i pro dovolenou s dětmi. Doporučujeme vhodnou obuv do vody.

Poloha hotelu na mapě:


Zobrazit místo Egypt, Hurghada na větší mapě
 
Video k hotelu:
 

Fotogalerie