Hotel SUNRISE HOLIDAYS RESORT*****

 
Poloha: Pětipodlažní budova hotelu je situována přímo u privátní písčité pláže, jen pár minut od turistického centra Hurghady. Příjemný hotel s přátelským personálem a výbornou kuchyní je ideálním místem pro kombinaci plážové dovolené a večerních procházek rušným centrem Hurghady. Vzdálenost od letiště přibližně 6 km, vzdálenost od centra letoviska cca 500 m, nákupní možnosti 50 m. Hotel neubytovává děti.
Vybavení: Vstupní hala s recepcí, směnárna, 2 restaurace s panoramatickým výhledem na moře, bary, kavárna, orientální Shisha čajovna, diskotéka, minimarket, konferenční místnost, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, bazénový bar, internetový kout, animační programy a show, fitness. Za poplatek – sauna, masáže, beauty salon, stolní tenis, billiard, 24 hodinová lékařská služba na zavolání, potápění.
Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s klimatizací, koupelna s vanou nebo sprchou, WC, fén, telefon s přímou volbou, minibar, satelitní TV, trezor na recepci nebo na pokoji, balkon nebo terasa (většina pokojů).
Stravování: Strava formou all inclusive (10.30-24.00) zahrnuje snídani (7.00-10.00), oběd (12.30-15.00) a večeři (18.30-20.00) formou bufetu, lehké občerstvení během dne, neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů a alkoholických nápojů místní výroby, zmrzlinu pro děti.
Pláž: Privátní písečná pláž je přímo před hotelem, lehátka a slunečníky na pláži zdarma. K dispozici je plážový bar a grill, potápěčské centrum, windsurfing, aqua centrum, plážový volejbal. Přímo u pláže je vybudována umělá laguna, která umožňuje klidné koupání bez vln. Na otevřené moře se pohodlně dostanete průplavem z laguny nebo ze schůdků vedoucích z přemostění otevřeného moře a laguny.

Poloha hotelu na mapě:
 


Zobrazit místo Egypt, Hurghada na větší mapě

Video k hotelu:

Fotogalerie