Hotel OLIMPIA***

 

Poloha: Hotel Luna má výhodnou polohu pouhých 50 metrů od pláže 300 metrů od lázeňského komplexu.  Nachází se v samém centru města. Hotel se skládá z 8 pater a tvoří jej 102 pokojů.
Vybavení: Vstupní hala s recepcí, obývací místnost, výtah, bar, restaurace, trezor, bezbariérový přístup, free service, terasa s bazénem, lehátka a slunečníky u bazénu, Wi-fi připojení k internetu v hale, restauraci a na pokojích (zdarma), prádelna, animační programy pro děti a dospělé, půjčovna kol a nordic walkingových holí, dětský klub (škola divadla a tance, sportovní aktivity, vláček pro nejmenší), sleva 30% Green Fee (Golf Club Lignano), sleva 10% v obchodech a restauracích, lázeňské procedury, zoologická zahrada, Aqua Splash – Europa Card.
Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny koupelnou se sprchou, klimatizací, fénem, WC, SAT/TV, Wi-Fi připojením (zdarma), telefonem, balkonem nebo terasou trezorem, minibarem.
Strava: all inclusive zahrnuje: koktejl na přivítání, snídaně formou bufetu od 7.30 do 10.00, oběd formou bufetu s předkrmem a salátem, studené i teplé chody, dezert od 12.30 do 13.30, domácí cukroví a zákusky s různými typy čajů, americká káva, čerstvé ovoce od 16.00 do 17.00, večeře formou bufetu v různých gastronomických stylech od 19.00 do 21.00, voda a lehké čepované nápoje, zmrzlina, místní bílé a červené víno od 10.00 do 22.00, použití kol a nordic walking, animace pro děti i dospělé, exkurze na kolech, europarty kids: odpoledne věnováno nejmenším za účasti maskota Maria (odvoz vláčkem)
Pláž: Písčitá pláž je vzdálena 50 metrů od hotelu, plážový servis (1 slunečník, 2 lehátka) v ceně,

 

Asociace cestovních kanceláří
SmartWings
Generali

Spojte se s námi na sociálních sítíchFacebook Google Plus Twitter Skype

Fotogalerie