Vážení zákazníci, milí přátelé,


pokud jste využili našich služeb v minulých letech, dovolte nám, abychom Vám poděkovali za dosavadní přízeň i za to, že při výběru své dovolené zvažujete využít nabídky cestovní kanceláře ANCORA i letos. Někteří z Vás se seznamují s naší nabídkou poprvé.

Cestovní kancelář ANCORA patří k cestovním kancelářím s nejdelší tradicí na trhu cestovního ruchu v České republice, nabízí a zajišťuje zájezdy již více než 33 let. Tato skutečnost Vás opravňuje očekávat, že kvalita i rozsah našich služeb bude přiměřená k získaným zkušenostem. Podlehnout kouzlu cestování je velmi příjemné a my Vám tuto šanci nabízíme i v letošním roce.

V naší nabídce pobytových zájezdů najdete nejen oblíbené destinace, letoviska a ubytovací kapacity, ale i celou řadu nabídek nových. I letos jsme pro Vás připravili řadu slev, které mohou usnadnit Vaše rozhodování. Věříme, že Vás naše nabídka osloví.

Ujišťujeme Vás, že hlavním cílem našeho snažení je, abyste s námi prožili příjemnou dovolenou, na kterou Vám zůstanou hezké vzpomínky.

Přihlaste se k odběru novinek

Nevíte si rady

s výběrem Vaší dovolené?

Neváhejte nás kontaktovat

Online katalog leteckých zájezdů na sezónu 2024.

Prolistovat nebo stáhnout zde

Upřednostňujete při koupi zájezdu

spíše osobní kontakt s prodejcem?

Navštivte některého z našich partnerů
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.