Slevy

LETNÍ SEZONA 2022


SLEVY PRO DĚTI - LETECKÉ ZÁJEZDY

Dítě do 1,99 let - jednotná cena 1.290 Kč
Ve všech ubytovacích zařízeních a ve všech termínech po celou sezónu má dítě do 2 let bez nároku na sedadlo v letadle a bez nároku na lůžko nebo přistýlku zájezd za jednotnou cenu 690 Kč včetně letenek a letištních tax. Cena neplatí pro děti, které v době odletu zájezdu mají 2 nebo více let. Slevu nelze uplatnit pro transfery na letiště na území ČR.

Dítě na 1. přistýlce - pobyt zdarma
Ve všech ubytovacích zařízeních a ve všech termínech má jedno dítě do stanoveného věku na 1. přistýlce v doprovodu 2 dospělých osob pobyt zdarma (včetně zvoleného typu stravy) - platí pouze cenu letenky zahrnující letištní taxy a palivový příplatek. Sleva neplatí pro děti, které v době odletu zájezdu dosáhly věku stanoveného pro poskytnutí pobytu zdarma.

Dvě děti na přistýlce - 2 děti pobyt zdarma
Ve vybraných hotelech mají 2 děti do stanoveného věku na přistýlce v doprovodu 2 dospělých osob pobyt zdarma (včetně zvoleného typu stravy) - platí pouze cenu letenky zahrnující letištní taxy a palivový příplatek. Sleva neplatí pro děti, které v době odletu zájezdu dosáhly věku stanoveného pro poskytnutí pobytu zdarma. Počet míst je limitován, doporučujeme včasnou rezervaci.

Jedna dospělá osoba + jedno dítě - sleva pro dítě
Ve vybraných hotelech má jedno dítě do stanoveného věku v doprovodu jedné dospělé osoby slevu na hlavním lůžku ve dvoulůžkovém pokoji. Výše slevy je u vybraných hotelů individuální, přesnou výši slevy naleznete na www.ancora.cz. Současně lze využít i slevy „pobyt zdarma“ pro další děti do stanoveného věku na přistýlkách.

Výše uvedené slevy platí pro celou sezónu pro letecké zájezdy. Slevy neplatí pro děti, které v době odletu zájezdu dosáhly věku stanoveného pro poskytnutí pobytu zdarma. Věková hranice pro dětské slevy je většinou stanovena do 12 let, u některých hotelů však může být odlišná. V těchto případech platí věková hranice uvedena v ceníku. Na dětské slevy není možné uplatnit slevy za včasný nákup.

Věková hranice
Věková hranice do 11,99 let (5,99 let, 12,99 let, 14,99 let, atd.) znamená, že dítě v den návratu z dovolené nesmí přesáhnout hranici 12 let. Věkovou hranicí do 12 let je tedy myšlena skutečnost, že díte po celou dobu dovolené nepřesáhne věkovou hranici 11,99 let.

SLEVY PRO DĚTI - AUTOBUSOVÉ ZÁJEZDY A ZÁJEZDY S VLASTNÍ DOPRAVOU

Dítě na 1. přistýlce - pobyt zdarma
 Ve všech hotelových ubytovacích zařízeních a ve všech termínech má jedno dítě do stanoveného věku na 1. přistýlce v doprovodu 2 dospělých osob pobyt zdarma (včetně zvoleného typu stravy) – platí pouze jednotnou cenu dopravy. Tato nabídka se nevztahuje na ubytování v apartmánových domech. 

Dvě děti na přistýlce - 2 děti pobyt zdarma
Ve vybraných hotelech mají 2 děti do stanoveného věku na přistýlce v doprovodu 2 dospělých osob pobyt zdarma (včetně zvoleného typu stravy) - platí pouze jednotnou cenu dopravy. Počet míst je limitován, doporučujeme včasnou rezervaci. Tato nabídka se nevztahuje na ubytování v apartmánových domech. 

Jedna dospělá osoba + jedno dítě - sleva pro dítě
 Ve vybraných hotelech má jedno dítě do stanoveného věku v doprovodu jedné dospělé osoby slevu na hlavním lůžku ve dvoulůžkovém pokoji. Výše slevy je u vybraných hotelů individuální, přesnou výši slevy naleznete v ceníku. Současně lze využít i slevy „pobyt zdarma“ pro další děti do stanoveného věku na přistýlkách. Tato nabídka se nevztahuje na ubytování v apartmánových domech. 

Věková hranice
 Věková hranice do 11,99 let znamená, že dítě v den odletu z dovolené nesmí přesáhnout hranici 12 let. Věkovou hranicí do 12 let je tedy myšlena skutečnost, že díte po celou dobu dovolené nepřesáhne věkovou hranici 11,99 let.

Výše uvedené slevy platí pro celou sezónu. Slevy neplatí pro děti, které v době odjezdu zájezdu dosáhly věku stanoveného pro poskytnutí pobytu zdarma. Věková hranice pro dětské slevy je většinou stanovena do 11,99 let, u některých hotelů však může být odlišná. V těchto případech platí věková hranice uvedena v ceníku. Na dětské slevy není možné uplatnit slevy za včasný nákup. 

SLEVY PRO SENIORY

Sleva pro seniory - 7%
Velmi si vážíme vaší přízně a právě pro vás jsme připravili nabídku seniorských slev. Zákazníci, kteří v době konání zájezdu dovrší 60 let a více, mohou využít 7% slevy ze základní katalogové ceny.

Tuto nabídku lze využít pro zájezdy, kde je stanovena cena zájezdu za osobu. Nabídku nelze využít např. při objednávce celého apartmánu pro účastníky s vlastní dopravou (Itálie).

Seniorskou slevu není možné souběžně využít se slevou za včasný nákup. Platí vždy pouze jedna ze slev výhodnější pro klienta.

Pokud není v popisu slevy uvedeno jinak, slevy nelze vzájemně slučovat či kombinovat. Platí vždy pouze jedna ze slev výhodnější pro klienta. Žádnou ze slev není možné uplatnit na různé doplňkové služby a příplatky, které nejsou zahrnuty v základní katalogové ceně zájezdu (transfery na letiště na území ČR, cestovní pojištění, plážový servis, příplatky za stravu, výlety v místě pobytu, příplatky za zapůjčení různého inventáře, nabídky last minute, atd). Sleva musí být uplatněna při podpisu přihlášky při současném uhrazení požadované zálohy z celkové ceny zájezdu.

Katalogy zájezdů 2022

Spojte se s námi na sociálních sítíchFacebook Google Plus Twitter Skype

Ancora call centrum: 583550370

+420 583 550 370