Fakultativní výlety - Egypt

HURGHADA

V průběhu Vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. Fakultativní výlety jsou pořádány v optimální podobě místním poskytovatelem služeb. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Uvedené ceny jsou orientační.

LUXOR - JEDNODENNÍ VÝLET
Celodenní výlet autobusem do města Luxor, starodávného sídla egyptských faraónů. Údolí Králů, Memnonovy kolosy, chrám královny Hatšepstut, alabastrová dílna, plavba přes Nil. Po obědě návštěva chrámu v Karnaku, papyrusového institutu. Česky nebo slovensky mluvící průvodce.
Orientační cena: 85 $/66 €

KÁHIRA - JEDNODENNÍ VÝLET
Celodenní výlet autobusem do hlavního města Egypta. Egyptské museum s originálnem Tutanchamonova pokladu, areál velkých pyramid v Gíze, Sfinga a přilehlé chrámy. Po obědě návštěva papyrusového institutu s možností nákupu papyrusu s garancí a výrobny parfémů s garancí. Česky nebo slovensky mluvící průvodce.
Orientační cena: 90 $/70 €

KÁHIRA - DVOUDENNÍ VÝLET
1.den: viz předchozí jednodenní výlet
2.den: návštěva Sakkary s mastabou a s Džoserovou stupňovitou pyramidou. Prohlídka Citadely s mešitou Muhammada Aliho, návštěva nejstaršího egyptského bazaru Khal el Khalili.
Orientační cena: 180 $/140 €

KÁHIRA LETECKY
Letecký výlet do hlavního města Egypta. Program viz Káhira autobusem.
Orientační cena: 260 $/210 €

SHARMS EL NAGA
Výlet do jedné z nejhezčích oblastí vzdálené od Hurghady asi 40 km. Šnorchlování u koralů přímo u pláže, možnost využití bazénu, oběd v restauraci na pláži, výbava na šnorchlování v ceně.
Orientační cena: 50 $/43 €

GIFTUN
Celodenní výlet lodí na ostrov s bílou pláží(ostrov je národním parkem). Po cestě 2 zastávky na šnorchlování na koralových útesech, oběd na lodi+2 nápoje, 2 hodiny koupání na ostrově.
Orientační cena: 35 $/27 €

MAHMYA
Luxusní šnorchlovací výlet na ostrov s bílou pláží (patří k narodnímu parku). V ceně bufetové stoly, slunečník, šnorchlovací potřeby.
Orientační cena: 60 €

UTOPIA ISLAND
Celodenní výlet lodí spojený se šnorchlováním v oblasti Soma Bay. Oběd a nápoje+ výbava na šnorchlování v ceně. 2 hodinová zastávka na ostrově Utopia s krásnou bílou pláží, možnost rybaření, krátka plavba lodí s proskleným dnem.
Orientační cena: 50/43

TURECKÉ LÁZNĚ
Hodinový pobyt v tureckých lázních hammam spojený s masáží.
Orientační cena: 35$/28 €

RED SEA DOLPHIN
Dvouhodinová plavba katamaránem s prosklenými koridory.
Orientační cena: 40 $ /30€

RYBAŘENÍ
Celodenní výlet lodí, šnorchlování a rybaření. Oběd, nápoj, výbava na šnorchlování a rybaření v ceně.
Orientační cena: 40 $/30 €

POTÁPĚNÍ
Jedinečná příležitost pro začátečníky i pokročilé potápěče. Český nebo slovenský instruktor, kompletní výstroj, oběd + nápoje, 2 ponory na otevřeném moři. Možnost kurzu s licencí (info u delegáta).
Orientační cena: 55 $/47 €

JUNGLE AQUAPARK
Celodenní pobyt v největším egyptském aquaparku, vstupy na všechny atrakce. V ceně oběd s nápojem, lehátko a slunečník. Výborné pro rodiny s dětmi a milovníky adrenalinu.
Orientační cena: 45 $/35 €

DOLPHIN SHOW
První delfinárium v Hurghadě. Hodinová show s delfínama, za extra příplatek možnost plavání s delfíny.
Orientační cena: 35 $/27 €

PONORKA
Hodinová plavba opravdovou ponorkou v hloubce asi 18 m, pozorování podmořského světa. Občerstvení v ceně.
Orientační cena: 60 $/51 €

BADAWYA NIGHT
Večerní výlet za egyptským folklorem. V setkávacím centru budete mít možnost řídit kočár, jezdit na oslíkovi, velbloudovi, na koni. Orientální show a barbeque.
Orientační cena: 25 $/20

MALÉ SAFARI NA ČTYŘKOLKÁCH
Půldenní výlet na čtyřkolkách do pouště, krátká návštěva beduínské osady, jízda na velbloudovi. Výlet začíná v ranních hodinách.
Orientační cena: 35 $/27

SAFARI NA ČTYŘKOLKÁCH
Půldenní dobrodružná jízda na čtyřkolkách po poušti. Návštěva beduínské vesnice. Projížďka na velbloudech,seznámení se zvyky beduínů. Pozorování západu slunce, večeře, závěrečné představení, za tmy návrat do hotelu.
Orientační cena: 50 $/43

SAFARI JEEP
Půldenní výlet jeepem do beduínské vesnice, pozorování fatamorgány. Projížďka na velbloudech, po západu slunce večeře a představení od beduínů.
Orientační cena: 30 $/24

SAHARA PARK
Půldenní výlet do pouště. Projížďka na 4 kolkách, motokárách, jízda na velbloudovi, jeepem návštěva beduínské osady, večeře a folklorní show. Pozorování noční oblohy teleskopem.
Orientační cena: 55 $/44

 

MARSA ALAM

V průběhu Vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. Fakultativní výlety jsou pořádány v optimální podobě místním poskytovatelem služeb. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Uvedené ceny jsou orientační.

LUXOR - jednodenní výlet
Celodenní výlet do jednoho z nejvýznamnějších míst starověkého Egypta. Na výlet se odjíždí v brzkých ranních hodinách. V programu je prohlídka nádherného chrámového komplexu v Karnaku, chrámu královny Hatšepsut, Údolí králů, alabastrové dílny, papyrusové galerie, oběd, plavba lodí po Nilu. Návrat do Marsy Alam je okolo 22:30. V ceně jsou vstupy do památek, oběd a česky hovořící průvodce. Nápoje se hradí zvlášť. S sebou: peníze na suvenýry a spropitné, vodu, pohodlné oblečení, doklad o zaplacení.
Orientační cena: 100 € dospělý/50 € dítě

ASUÁN - jednodenní výlet
Výlet začíná v brzkých ranních hodinách. Během něj navštívíte Asuánskou přehradu a chrám Philae, nubijskou vesnici, absolvujete 45 min. plavbu po řece Nil a budete mít oběd v nubijské restauraci. Návrat do Marsa Alam je okolo 22:00. V ceně jsou vstupy do památek, oběd a česky hovořící průvodce. Nápoje se hradí zvlášť. S sebou: pas, peníze na suvenýry a spropitné, vodu, pohodlné oblečení, doklad o zaplacení.
Orientační cena: 100 € dospělý/50 € dítě

ASUÁN+ABÚ SIMBEL - dvoudenní výlet
Dvoudenní výlet, který zahrnuje návštěvu Asuánské přehrady, chrámu Philae, návštěvu nubijské vesnice, plavbu po Nilu, oběd v nubijské restauraci, nocleh v Asuánu, večeři. Během druhého dne po snídani vyrazíte směrem na Abú Simbel, kde navštívíte chrám Ramsese II. a jeho manželky Nefertari, v Asuánu se zastavíte na oběd a na zpáteční cestě uvidíte i chrám v Edfu. Návrat v pozdních večerních hodinách. V ceně jsou vstupy do památek, oběd, večeře a snídaně, česky hovořící průvodce. Nápoje se hradí zvlášť. S sebou: pas, peníze na suvenýry a spropitné, vodu, pohodlné oblečení, doklad o zaplacení.
Orientační cena: 200 € dospělý/100 € dítě

MESTEČKO EL QUISER
Odpolední výlet do 3000 let starého městečka, vyhlídka na fotografování, návštěva přístavu, mešity, koptského ortodoxního kostela, zastávka v parfumerii. Zakončení výletu je v přímořské kavárně (v ceně 1 nealko nápoj). Možnost nakoupit suvenýry za lidové ceny. Návrat do hotelu okolo 20:00. V ceně česky hovořící průvodce. S sebou: vodu, pohodlné oblečení, peníze na suvenýry a spropitné, doklad o zaplacení.
Orientační cena: 20 € dospělý/10 € dítě

MOTO MARINE
Celodenní výlet čtyřkolkou do beduínské vesnice, prohlídka a výklad o jejich životě, jízda na velbloudech. Poté se přesunete na pláž Sharm Shoona (laguna), kde se naobědváte a budete šnorchlovat. Oběd v ceně. Návrat do hotelu je okolo 15:00. S sebou: šátek, osušku, vodu, plavky, doklad o zaplacení.
Orientační cena: 60 € dospělý/30 € dítě

MOTO SAFARI
Odpolední výlet jeepem do beduínské vesnice, prohlídka a výklad o jejich životě, jízda na velbloudech, prohlídka terária, pozorování západu slunce. Návrat okolo 19:00. S sebou: šátek (na čtyřkolku) a vodu, doklad o zaplacení.
Orientační cena: 50 € dospělý/25 € dítě

SUPER SAFARI
Odpolední výlet jeepem do beduínské vesnice uprostřed pouště, prohlídka jejich domovů, výklad o jejich životě, jízda na velbloudech, čtyřkolkách, prohlídka terária, pozorování západu slunce a hvězd večeře včetně nealko nápojů a beduínská show. Návrat do hotelu okolo 21:00. S sebou: šátek (na čtyřkolku), vodu, doklad o zaplacení.
Orientační cena: 60 € dospělý/30 € dítě

DOLPHIN HOUSE - celodenní výlet
Příjemný výlet lodí z přístavu Marsa Alam pro milovníky mořského života a šnorchlování do chráněné přírodní rezervace Dolphin House. Zastávka na šnorchlování a s velkou pravděpodobností plavání s delfíny. V ceně je oběd, nealkoholické nápoje a záchranná vesta. Nutná rezervace 2 dny před konáním! Během šnorchlování je nutné mít vestu, která je v ceně pro každého. S sebou: pas, osušku, plavky, doklad o zaplacení.
Orientační cena: 70 € dospělý/45 € dítě

PORT GHALIB - ŠNORCHLOVÁNÍ
Nádherný výlet lodí z přístavu v Port Ghalib spojený se šnorchlováním, obědem a zábavou. V ceně je šnorchlovací výbava, oběd, nealkoholické nápoje a záchranná vesta. Návrat v odpoledních hodinách. S sebou: osušku a vodu, doklad o zaplacení.
Orientační cena: 60 € dospělý/30 € dítě

ZÁTOKA ABU DABBAB – půldenní výlet
Návštěva nejkrásnější a nejvíce navštěvované zátoky v Marsa Alam, kde se vyskytují želvy karety  a mořská kráva dugong (není 100% zaručená). Šnorchlovat se bude s instruktorem. Zátoka má pozvolný vstup, na pláži jsou slunečníky, lehátka, sprchy a toaleta. S sebou: osušku, vodu, plavky, doklad o zaplacení.
Orientační cena: 30 € dospělý/15 € dítě

SEASCOPE - loď s proskleným dnem, půldenní výlet
Výlet zahrnuje dopolední transfer do přístavu Port Ghalib, 90 minutovou plavbu s prohlídkou podmořského života v prosklené lodi a transfer zpět. S sebou: fotoaparáty a vodu, doklad o zaplacení.
Orientační cena: 50 € dospělý/25 € dítě

Podmínky stornování výletu
Při nedostavení se klienta k odjezdu na výlet cestovní kancelář cenu výletu nevrací. Při možnosti přesunutí výletu je možne výlet posunout na jiný den. V případě přeložení výletu a jeho následného zrušení se částka za výlet nevrací. V případě zrušení výletu více než 24 hodin před odjezdem je možne vrátit plnou cenu výletu (po předložení lékařského dokladu). V případě výletů pořádaných letecky se vrací 100% částky pouze při zrušení výletu 3 dny předem. Klient je povinen si před výletem sám na recepci objednat buzení, snídaňový balíček a pozdní večeři. Cestovní kancelář neručí za kvalitu videokazet, CD a dalších nahrávek zakoupených při fakultativních výletech a nedoporučuje vůbec je zakoupit. Všechny výlety jsou organizovány egyptskou partnerskou cestovní kanceláří.

 

Katalogy zájezdů 2022

Spojte se s námi na sociálních sítíchFacebook Google Plus Twitter Skype

Ancora call centrum: 583550370

+420 583 550 370