PRIMORSKO, KITEN, DJUNI, SOZOPOL

POZNÁVACÍ VÝLETY

ISTANBUL - 1DENNÍ

Zveme vás na nezapomenutelný jednodenní výlet do Istanbulu, vzdáleného 400 km od našich letovisek. Po příjezdu se projedete s tureckým průvodcem historickou částí města a přejedete přes impozantní Bosporský most na asijskou stranu. Při prohlídce starým městem uvidíte nejznámější památky, jako jsou Hagia Sofia, palác Topkapi, Modrá mešita, Grand Bazar, Yerebatan a náměstí Hipodrom. Po prohlídce těchto ikonických míst budete mít možnost zakoupit si u našeho průvodce dvouhodinový výlet lodí po Bosporu, nebo si vyrazit na nákupy suvenýrů. Celou dobu vás bude doprovázet zkušený průvodce, který vám poskytne veškeré potřebné informace a zajistí, aby váš výlet byl co nejpříjemnější. Nezapomeňte si vzít platný cestovní pas, protože do Turecka nelze cestovat na občanský průkaz.

Orientační cena: Dospělí 70 €/140 Leva, Děti do 12 let 52 €/10 Leva


DELFINÁRIUM VE VARNĚ

Zveme vás i na výjimečný jednodenní výlet do Varny, nazývané Perlou Černomoří. Hlavním bodem programu bude nezapomenutelná delfíní show, která potěší návštěvníky všech věkových kategorií. Cestou do Varny si budete moci vychutnat úchvatnou scenérii kolem pobřeží, včetně krásného mysu Emyne a oblíbeného letoviska Obzor. Po návštěvě delfinária nás autobus zaveze do centra města, kde budete mít volný čas pro nakupování v originálních obchodech. Tento volný čas můžete také využít k prohlídce města nebo k posezení v některé z místních kaváren. Těšíme se na vaši účast a na společně strávený den plný zážitků ve Varně!

Orientační ceny: Dospělí 34 €/ 68 Leva, Děti do 12 let 22 €/44 Leva


NESSEBAR

Pojeďte na výlet do historicky nejvýznamnějšího města celého Bulharska. Nessebar, město s tisíciletou historií, které si zachovalo svůj starobylý ráz a díky své unikátní architektuře bylo zařazeno na seznam památkových míst chráněných organizací UNESCO. Během této návštěvy budete mít možnost prozkoumat úzké uličky plné historických památek, navštívit zajímavé kavárny, kde si můžete vychutnat místní speciality, a zakoupit suvenýry jako památku na tento nezapomenutelný den. Fotografie, které zde pořídíte, budou krásnou připomínkou tohoto výjimečného místa.

Těšíme se na vaši účast a na společně strávený den plný zážitků v malebném Nessebaru!

Orientační cena: Dospělí 29 €/ 58 Leva, Děti do 12 let 20 €/ 40 Leva


SOLNICE- Bulharské bahenní lázně v Burgasu

Pojďte relaxovat a zároveň využít léčivou sílu bahna. Tato exkurze Vás zavede do překrásného přírodního prostředí, kde se můžete ponořit do horkých bahenních lázní, které jsou známé pro své léčebné vlastnosti. Bahenní lázně v Burgasu jsou bohaté na minerály a mají blahodárný vliv na pokožku a klouby. Zaměstnanci lázní Vám poskytnou informace o léčebných vlastnostech bahenních lázní a pomohou Vám plně si vychutnat tento unikátní zážitek. Po koupeli v bahně si budete moci odpočinout na okolní pláži a vychutnat si klidné okolí.
Orientační cena: Jednotná cena 25 €/ 50 Leva


SOZOPOL

Pojeďte s námi na jedinečný výlet do malebného města Sozopol, které se nachází nedaleko letovisek Kiten a Primorsko. Sozopol, známý také jako Stará Apolonie, vás okouzlí svou bohatou historií a nádhernou atmosférou. Během prohlídky staré části města budete mít možnost obdivovat pravoslavné kostely a další unikáty Sozopolu. Projdeme se podél mohutných hradeb, které obklopují značnou část města, a navštívíme staré dřevěné domy z období národního obrození, které jsou nádherně zachovalé. Procházku zakončíme u malebného přístavu, kde můžete nasát jedinečnou atmosféru tohoto historického města.

Těšíme se na vaši účast a společně strávený den plný zážitků, kdy budete mít příležitost objevit kouzlo a historii Sozopolu!

Orientační cena: Dospělí 25 €/ 50 Leva, Děti do 12 let 12€/ 24 Leva


BULHARSKÝ VEČER S OHŇOVOU SHOW

Zveme vás na nezapomenutelný bulharský večer plný tradičních tanců, který se uskuteční pod širým nebem. Připravte se na večer plný zábavy, kultury a chutí, který vás přenese do srdce bulharské tradice.

Program večera zahrnuje:

  • Ohňovou show: Dechberoucí představení, které rozzáří noc a zanechá vás v úžasu.
  • Typický bulharský tanec: Vystoupení místních tanečníků, kteří vám předvedou krásu a energii tradičních bulharských tanců.
  • Jídlo a pití: Bohatá hostina s tradičními bulharskými pokrmy a nápoji, které potěší vaše chuťové buňky. Ochutnáte šopský salát, kavarmu, banicu, a mnoho dalších specialit dne, vše doplněné místním vínem a rakijí.

Přijďte si užít večer plný radosti, tance a výborného jídla. Tento večer vám nabídne jedinečnou příležitost ponořit se do bulharské kultury a užít si krásné chvíle s přáteli a rodinou.Těšíme se na vaši účast a společně prožitý večer plný zábavy a tradičních zážitků!

Orientační cena: Dospělí 44 €/ 88 Leva, Děti do 12 let 27€/ 54 Leva


BULHARSKO TURECKÁ HRANICE

Zveme vás na fascinující poznávací výlet na bulharsko-tureckou hranici, který vám nabídne jedinečný pohled na historii a kulturu této pohraniční oblasti.

Během tohoto výletu vás čeká:

  • Výklad historie: Naši zkušení průvodci vám přiblíží bohatou historii a význam této oblasti, kde se po staletí prolínají bulharské a turecké vlivy. Dozvíte se o důležitých historických událostech a kulturních souvislostech, které formovaly tento region.
  • Návštěva tradičních pohraničních vesnic: Navštívíme autentické vesnice na bulharsko-turecké hranici, kde se setkáte s místními obyvateli a poznáte jejich každodenní život. Budete mít příležitost obdivovat tradiční architekturu, ochutnat místní speciality a nasát jedinečnou atmosféru těchto vesnic.
  • Scénická jízda mikrobusem: Užijete si pohodlnou jízdu malebnou krajinou, která vás okouzlí svou přírodní krásou a klidem. Zastavíme na vyhlídkách, odkud se naskýtají nádherné pohledy na okolní krajinu.

Tento výlet vám poskytne jedinečnou příležitost obohatit své znalosti o historii a kultuře této fascinující oblasti a zároveň si užít krásy přírody a pohostinnost místních lidí.

Těšíme se na vaši účast a na společně strávený den plný objevování a poznávání na bulharsko-turecké hranici!

Orientační cena: Dospělí 35 €/ 70 Leva, Děti do 12 let 30€/ 60 Leva

 

LODNÍ VÝLETY

VEČERNÍ PLAVBA

Přijďte si užít romantickou večerní plavbu lodí po Černém moři! Vyplouváme z malebného primorského přístavu a směřujeme k úžasnému letovisku Kiten. Během plavby si můžete vychutnat nádherné scenérie západu slunce a relaxovat na palubě, zatímco se náš kapitán stará o vaše pohodlí. Až dorazíme do Kitenu, kapitán stáčí své kormidlo a vy se vydáte na okružní jízdu zpět do přístavu. Tento večer plný romantiky a dobrodružství vás zaručeně okouzlí a zanechá nezapomenutelné vzpomínky. Přijďte si s námi užít magický zážitek na Černém moři! Rezervujte si své místo ještě dnes u našeho delegáta a připravte se na nezapomenutelný večer na palubě naší lodi!

Orientační cena: Dospělí  8 €/ 16 Leva, Děti do 12 let 7 €/ 14 Leva


PIKNIK NA LODI

Přijměte pozvání na nezapomenutelnou plavbu lodí s piknikem na jedinečné mušličkové pláži u mysu Maslen Nos! Po vyplutí z přístavu zamíříme k hraničnímu výběžku Primorska, kde se nachází tato malebná mušličková pláž. Během cesty si můžete užít krásné pohledy na moře a přírodu. Po příjezdu na pláž si vychutnáte lahodný oběd a vyberete oblíbený nápoj z lodní nabídky. Poté máte čas na koupání, opalování a šnorchlování. Šnorchl a masku si můžete zapůjčit od naší palubní posádky a vydat se prozkoumat podmořský svět, včetně blízkého vraku potápěčské atrakce. Pro vaše pohodlí jsou k dispozici lehátka a slunečníky. Tento výlet vám zaručuje relaxaci, dobrodružství a nezapomenutelné zážitky na moři.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost! Rezervujte si své místo u našeho delegáta a připravte se na skvělý den na palubě naší lodi!

Orientační cena: Dospělí 34 €/ 68 Leva, Děti do 12 let 20 €/ 39 Leva


ROMANTICKÁ PLAVBA 

Zapomeňte na starosti a stres a nechte se unášet klidným houpáním lodi na vlnách moře. To je ideální čas, abyste si užili chvíle odpočinku a soukromí s vaší milovanou osobou.
Orientační cena: Dospělí 12 €/ 24 Leva, Děti do 12 let 8 €/ 16 Leva


POTÁPĚNÍ

Zažijte jedinečný pocit volnosti a svobody, když se budete pohybovat pod mořskou hladinou a pozorovat mořský život zblízka. Toto dobrodružství je vhodné jak pro začátečníky, tak pro zkušené potápěče. Stačí mít chuť objevovat a prožít nezapomenutelný zážitek pod hladinou Černého moře!

Orientační cena: Jednotná cena 55 €/ 110 Leva


FOTOPLAVBA

Zachyťte kouzlo Černého moře a jeho okolí prostřednictvím vašeho fotoaparátu. Budete mít příležitost vyfotografovat krásné pobřežní scenérie, azurové vody a mnoho dalšího. Kromě fotografování si také můžete užít relaxaci na palubě lodi a nechat se inspirovat krásou přírody a mořského světa.
Orientační cena: Dospělí 18 €/ 35 Leva, Děti do 12 let 11 €/ 22 Leva

 

ELENITE, SVETI VLAS, SLUNEČNÉ POBŘEŽÍ, NESEBR


ISTANBUL (TURECKO) 1DENNÍ

Zveme vás na nezapomenutelný jednodenní výlet do Istanbulu, vzdáleného 400 km od našich letovisek. Po příjezdu nás čeká snídaně v hotelové restauraci a okružní jízda autobusem historickou částí města s přejezdem přes impozantní Bosporský most na asijskou stranu města. Uvidíte nejznámější památky jako jsou Hagia Sofia, palác Topkapi, Modrá mešita, Grand Bazar, Yerebatan a náměstí Hipodrom. Po prohlídce těchto ikonických míst budete mít možnost zakoupit si u našeho průvodce dvouhodinový výlet lodí po Bosporu (cena cca 35€), nebo si vyrazit na nákupy suvenýrů. Celou dobu vás bude doprovázet zkušený průvodce, který vám poskytne veškeré potřebné informace a zajistí, aby váš výlet byl co nejpříjemnější. Nezapomeňte si vzít platný cestovní pas, protože do Turecka nelze cestovat na občanský průkaz.

Orientační cena: Dospělí 75 €/ 150Leva, Děti do 12 let 45 €/ 90Leva


ISTANBUL (TURECKO) - 1 DEN + NÁKUPY

Další nezapomenutelný jednodenní výlet do Istanbulu s možností nákupů. Po příjezdu do Istanbulu nás čeká okružní jízda autobusem historickou částí města a přejezd přes impozantní Bosporský most na asijskou stranu. Prohlídnete si staré město, projedete kolem známých míst jako je Hagia Sofia, palác Topkapi, Modrá mešita, Grand Bazar, Yerebatan a náměstí Hipodrom s možností fotopauzy. Navštívíte firmu na zpracování kožených výrobků. Po prohlídce budete mít možnost zakoupit si u našeho průvodce dvouhodinový výlet lodí po Bosporu, při které uvidíte všechny památky z paluby lodi. Plavba zahrnuje i zastávku s návštěvou Egyptského bazaru, kde si můžete vychutnat jedinečnou atmosféru a nakoupit místní koření a suvenýry.

Celou dobu vás bude také doprovázet zkušený průvodce, který vám poskytne veškeré potřebné informace a zajistí, aby váš výlet byl co nejpříjemnější. Nezapomeňte si vzít platný cestovní pas, protože do Turecka nelze cestovat na občanský průkaz.

Orientační cena: Dospělí 65 €, Děti do 12 let 50 €


PANORAMA NESSEBARU S DEGUSTACÍ VÍN

Zveme vás na výlet do historicky nejvýznamnějšího města celého Bulharska. Nessebar, město s tisíciletou historií, které si zachovalo svůj starobylý ráz a díky své unikátní architektuře bylo zařazeno na seznam památkových míst chráněných organizací UNESCO. Během této návštěvy budete mít možnost prozkoumat úzké uličky plné historických památek. Po procházce ochutnáme místní vína. 

Těšíme se na vaši účast a na společně strávený den plný zážitků v malebném Nessebaru!

Orientační cena: Dospělí 20€/ 40 Leva


PANORAMA NESSEBARU + BULHARSKÝ VEČER

Zveme vás na nezapomenutelný výlet Panorama Nesebru a večeři ve vesnici Bata! Připojte se k nám na den plný historie, kultury, skvělého jídla a zábavy.

Vyrazíme autobusem do starobylého města Nesebru, kde začneme den plný objevování. Projdeme se starobylým Nesebrem, prohlédneme si jeho památky a nádherné uličky plné historie. Navštívíme místní vinárnu, kde ochutnáme výběr z nejlepších bulharských vín. Budete mít volný čas na vlastní objevování, nákupy nebo odpočinek v kavárničce. Výlet bude pokračovat do vesnice Bata, kde navštívíme restauraci Horský dům. Nahlédneme do uličky řemesel, kde se seznámíme s tradičními bulharskými řemesly. Prohlédneme si místní minizoopark, který potěší děti i dospělé. Užijeme si bohatou večeři, kde si pochutnáte na tradičních bulharských specialitách. Neomezené točené víno (červené a bílé) zajistí skvělou atmosféru. Připraveny jsou různé hry a aktivity, které pobaví celou rodinu. Užijete si představení typických bulharských zvyků a tanců, včetně fascinujícího Nestinarského tance na žhavém uhlí. K tanci a poslechu bude hrát profesionální orchestr, který zajistí skvělou atmosféru po celý večer. Po skončení programu se vrátíme zpět na Slunečné Pobřeží.

Připojte se k nám na tento jedinečný výlet a zažijte kouzlo Nesebru a vesnice Bata. Rezervujte si své místo ještě dnes u našeho delegáta a těšte se na den plný zážitků!

Orientační cena: Dospělí 43€/ 85 Leva, Děti 25€/ 50 Leva


DELFINÁRIUM VE VARNĚ

Zveme vás na výjimečný jednodenní výlet do Varny, nazývané Perlou Černomoří. Hlavním bodem programu bude nezapomenutelná delfíní show, která potěší návštěvníky všech věkových kategorií. Cestou do Varny si budete moci vychutnat úchvatnou scenérii kolem pobřeží, včetně krásného mysu Emyne a oblíbeného letoviska Obzor. Navštívíme katedrálu Nanebevzetí Panny Marie. Celou cestu vás bude doprovázet česky mluvící průvodce, který vám sdělí mnoho zajímavostí o Bulharsku, jeho kultuře a historii. Po návštěvě delfinária nás autobus zaveze do centra města. Dle zvoleného typu výletu budete mít oběd a čas pro nakupování v originálních obchodech. Kdo nebude chtít  nakupovat může využít volný čas k prohlídce města nebo k posezení v některé z místních kaváren.

Nezapomeňte fotografovat, abyste zachytili všechny krásné okamžiky tohoto dne. Těšíme se na vaši účast a na společně strávený den plný zážitků ve Varně!

Orientační ceny: Dospělí 45€ /90 Leva, Děti  35 €/70 Leva


DIVOCÍ PIRÁTI (WILD PIRATES) - OSTROV SV. ANASTÁZIE + OBĚD

Nasedněte na loď Cook a připojte se k nám při nezapomenutelném dobrodružství!  Během plavby z přístavu v Nessebaru nebo Pomorie se připravte na vzrušující zážitek plný překvapení a dobrodružství! Po pirátské show budeme kotvit na ostrově sv. Anastázie. 
Projdeme se po ostrově a budeme se koupat v Černém moři. Pořádná koupel vám zaručeně přinese osvěžení a novou energii pro další dobrodružství. Na palubě lodi Vám zatím piráti připraví oběd s možností výběru alkoholických i nealkoholických nápojů. Cestou zpět bude opět připraven animační zábavný program.

Těšíme se na vaši účast a společně se ponoříme do světa pirátů a dobrodružství! Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost prožít nezapomenutelný den na palubě lod Cook!

Orientační ceny: Dospělí 43 €/85 Leva, Děti 28 €/55 Leva


PIKNIK NA JACHTĚ
S jachtou se vydáte z přístavu na otevřené moře, můžete rybařit z lodě, kapitán pro Vás připraví udice i návnadu. Je možné lovit převážně menší rybky, pokud se zadaří a ulovíte větší úlovek, je možné ho připravit na grilu přímo na lodi. V zásobě jsou ale už připravené ryby na gril. Plavba je spojena s opalováním a možností se vykoupat v moři.
Orientační ceny: Dospělí 43 €/85 Leva, Děti 28 €/55 Leva


JEEP SAFARI
Připojte se k nám na dobrodružný výlet Jeepem do nádherných hor Staré Planiny! Během tohoto výletu si užijete jízdu po horských cestách malebného pohoří Stará Planina.  Vyzkoušíte své střelecké dovednosti při střelbě ze vzduchovky a užijete si adrenalinový zážitek v nádherné přírodě. Navštívíte výrobnu pálenky Rakije. Zastavíte se ve vesnici Erkeč s možností převléknutí se do tradičních bulharských krojů pro nezapomenutelné fotky. Oběd bude ve vesnici Prosenik, kde si pochutnáte na tradičním bulharském pokrmu připraveném z čerstvé zeleniny. 

Připojte se k nám a zažijte nezapomenutelný den v horách Staré Planiny!
Orientační ceny: Dospělí 43 €/ 85 Leva, Děti 30 €/ 60Leva


SOZOPOL A ZÁMEK RAVADINOVO 

Připojte se k nám na nezapomenutelný výlet do Sozopolu a na návštěvu magického zámku Ravadinovo, známého jako "Zamilovaný do větru".

V malebném městě Sozopol, které je bohaté na historii a kulturu, začneme naši pěší prohlídku. Projdeme se starým městem a navštívíme kostel Sv. Cyrila a Metoděje, kde jsou vystaveny vzácné relikvie Sv. Jana Křtitele. Nasajete atmosféru úzkých uliček a historických památek, které činí Sozopol tak jedinečným. Užijete si chutný oběd v místní restauraci a ochutnejte tradiční bulharské speciality. Po obědě se vydáme do nedaleké obce Ravadinovo. Návštěva zámku "Zamilovaný do větru". Zámek Ravadinovo vás okouzlí svou architekturou a pohádkovou atmosférou. Prozkoumejte jeho krásné zahrady, věže a interiéry a nechte se unést příběhy, které zámek obklopují.

Těšíme se na vaši účast a společné zážitky na tomto krásném výletě, který spojuje historii, kulturu a magickou atmosféru! Rezervujte si své místo ještě dnes u našeho delegáta!

Orientační ceny: Dospělí 43 €/ 85 Leva, Děti 28 €/ 55 Leva


BALCHIK A VARNA

Na začátku cesty se zastavíme v tradiční hrnčířské dílně, kde budete mít možnost vidět mistry při práci a dozvědět se více o tomto starobylém řemesle. V Balchiku je botanická zahrada a palác rumunské královny Marie, kde se projdeme nádhernou botanickou zahradou plnou exotických rostlin. Zahrada je jednou z největších a nejkrásnějších na Balkáně. Je tu přes 3 000 druhů rostlin z celého světa, zdejší kaktusová zahrada je dokonce druhou největší v Evropě. Navštívíme místní vinárnu, kde ochutnáme vynikající bulharská vína a dozvíme se více o místní vinařské tradici. Vydáme se do jedné z místních restaurací na oběd, kde ochutnáte typické bulharské pokrmy. Odjezd do Varny s návštěvou katedrály Nanebevzetí Panny Marie. Prohlédněte si tuto impozantní katedrálu, která je jedním z nejvýznamnějších náboženských a historických památek Varny. Návrat na Slunečné Pobřeží.

Těšíme se na vaši účast a společně strávený den plný krásných zážitků a objevování bulharských pokladů! 

Orientační ceny: Dospělí 50 €/ 100 Leva, Děti 30 €/ 60Leva


SLIVEN - ZHERAVNA (MODRÁ HORA)

Připojte se k nám na fascinující výlet do starobylé Žeravni a města Sliven! Čeká vás den plný historie, kultury a nezapomenutelných zážitků.

Vyrazíme časně ráno a po příjezdu se vydáme na pěší procházku historickou a unikátní architektonickou rezervací Žeravni. Budete mít možnost obdivovat krásně zachovalé domy a historické památky. Návštěva místního domu s národopisnými exponáty a starobylého kostela. Prohlédneme si místní dům, kde jsou vystaveny národopisné exponáty, a navštívíme starobylý kostel, který je významnou historickou památkou. Oběd na nás bude čekat v jedné z místních restaurací. Po obědě se vydáme do města Sliven se zastavením na Modré hoře Karandila. V centru města Sliven navštívíme obchod s krásnými výrobky z křišťálu, kde si můžete zakoupit unikátní suvenýry. Návrat na Slunečné Pobřeží. 

Těšíme se na vaši účast a společné objevování krás a historie Žeravni a Slivenu! Rezervujte si své místo ještě dnes u našeho delegáta a zažijte nezapomenutelný den!

Orientační ceny: Dospělí 48 €/ 95 Leva, Děti 30 €/ 60Leva


VELKÉ TARNOVO - ARBANASI

Zveme vás na jedinečný výlet, který vás zavede do krásných měst Arbanasi a Velkého Tarnova! Připojte se k nám na den plný historie, kultury a zážitků.

Ranní odjezd ze Slunečného pobřeží zajistí, že máme celý den na objevování těchto historických pokladů. Příjezd do města Arbanasi s návštěvou Petropavlovského kláštera. Prohlédneme si tento klášter, který je jedním z nejvýznamnějších náboženských míst v Bulharsku. Pokračujeme návštěvou kostela Panny Marie, kde se můžete pokochat krásnou architekturou a historickými freskami. Odjezd do Velkého Tarnova, kde si prohlédneme palácový komplex Carevec.Tento majestátní palácový komplex byl v minulosti sídlem bulharských carů a je významnou historickou památkou Bulharska. Po návštěvě komplexu si užijeme chutný oběd v místní restauraci, kde ochutnáte tradiční bulharskou kuchyni. Po obědě budete mít volný čas na procházky, nákupy suvenýrů nebo relaxaci v krásném prostředí Velkého Tarnova. Návrat na Slunečné Pobřeží.

Těšíme se na vaši účast a společně strávený den plný historie, kultury a krásných zážitků! Rezervujte si své místo ještě dnes a zažijte nezapomenutelný výlet s námi!

Orientační ceny: Dospělí 50 €/ 100 Leva, Děti 30 €/ 60Leva


SOZOPOL LODNÍ VÝLET

Zveme vás na nezapomenutelný výlet lodí do krásného Sozopolu s exkurzí do kláštera "Sv. Jiří" ve městě Pomorie. Čeká vás den plný historie, kultury a nádherných výhledů. Projdeme se starým městem Sozopol a navštívíme kostel Sv. Cyrila a Metoděje, kde jsou vystaveny vzácné relikvie Sv. Jana Křtitele. Užijete si malebné uličky a historické památky tohoto kouzelného města. Nastoupíme zpět na palubu lodi Poseidon a vydáme se na okružní plavbu kolem Sozopolu a přilehlých ostrovů Sv. Ivan. Budete mít možnost obdivovat nádherné výhledy na pobřeží a okolní ostrovy. Během plavby si vychutnáte chutný oběd na palubě lodi Poseidon, kde budete moci relaxovat a užívat si mořský vánek a krásné scenérie.
Po plavbě se vydáme do Burgasu, kde budete mít volný čas na procházky, nákupy nebo objevování města podle svého gusta.
Připojte se k nám na tento jedinečný výlet a zažijte den plný dobrodružství, historie a krásné přírody! Rezervujte si své místo ještě dnes u našeho delegáta a těšte se na nezapomenutelné zážitky s námi!

Orientační ceny: Dospělí 40 €/ 80Leva , Děti 25 €/50Leva


BULHARSKÝ VEČER

Srdečně vás zveme na nezapomenutelný Bulharský večer plný tradic, chutí a zábavy! Začátek výletu v malebné vesničce připomínající skanzen, kde vás místní obyvatelé přivítají tradičním domácím chlebem a rakijí. Prozkoumejte vesnici, nahlédněte do místních obydlí, dílen a soukromé farmy. Získáte autentický pohled na bulharský venkovský život.

Po prohlídce se usadíte u stolů a zúčastníte se typicky bulharské hostiny:

Čurba: Tradiční bulharská polévka.
Banica: Slané pečivo plněné sýrem.
Grilované maso: Výběr z různých druhů lahodně grilovaného masa.
Dezert: Sladká tečka na závěr.
Během celého večeře si můžete vychutnávat neomezenou konzumaci bulharských červených i bílých vín. Užijte si zábavný program plný soutěží a her. Večer zpestří tradiční folklorní tance a na závěr vás ohromí Nestinarský tanec na žhavém uhlí. Celým večerem vás bude provázet živá hudba, při které si můžete také zatančit a užít si skvělou atmosféru.

Připojte se k nám na tento jedinečný Bulharský večer a zažijte pravou bulharskou pohostinnost, kulturu a zábavu. Rezervujte si své místo ještě dnes a těšte se na nezapomenutelné zážitky!

Orientační ceny dle typu večera: Dospělí 43/35 €/70/80 Leva, Děti 25 € /50 Leva


RODINNÁ MOŘSKÁ PÁRTY NA LODI NIJA

Zveme vás na nezapomenutelný výlet plný zajímavostí, relaxace a zábavy! Připojte se k nám na výlet do muzea soli v Pomorie a panoramatickou plavbu v zálivu města Pomorie. Navštívíme Solivar a slané jezero, kde se dozvíte zajímavosti o těžbě soli a budete mít možnost využít léčivé bahno a lugu (voda s vysokou koncentrací soli), které jsou známé pro své blahodárné účinky na zdraví. Přesuneme se do přístavu, kde nastoupíme na palubu lodi, během níž si užijeme krásné výhledy na město Pomorie a jeho záliv. Na palubě vás čeká animační program, kde si užijete zábavu a soutěže. Během plavby bude možnost koupání v moři a opalování na horní palubě lodi.
Oběd na palubě:
Menu: Pečená makrela, karbanátek na rožni, bramborová kaše, salát a ovoce.
Nápoje: Během plavby jsou nabízeny nealkoholické nápoje, pivo, víno a rakija.
Pokračování animačního programu s hrami, soutěžemi a tanečky pro děti i dospělé.

Připojte se k nám na tento jedinečný výlet a zažijte den plný objevování, zábavy a relaxace. Rezervujte si své místo ještě dnes u našeho delegáta a těšte se na nezapomenutelné zážitky!
Orientační ceny: Dospělí 40 €/80 Leva, Děti 28 € /55 Leva


SOLNÁ LAGUNA (SOLNICE)

Srdečně vás zveme na výlet "Třetí mládí", který vám přinese nejen nové zážitky, ale také zdraví prospěšné aktivity a relaxaci!

Prohlédneme si solivar, kde se dozvíte o tradičních metodách těžby soli. Pomorie je proslulé svými solnými lázněmi a léčivým bahnem, které má blahodárné účinky na zdraví. Užijete si relaxaci na unikátní pláži s černým železitým pískem. Tento písek je známý svými léčivými vlastnostmi a přispívá k regeneraci těla. Vychutnáte si koupání ve vodě s vysokou koncentrací soli, která má pozitivní vliv na pokožku a celkovou regeneraci. Můžete také využít léčivé bahno, které je známé pro své terapeutické účinky. Na závěr dne si užijete osvěžující koupání v čisté mořské vodě a odpočinek na pláži. Po dni plném relaxace a zdraví prospěšných aktivit se vrátíme zpět na Slunečné Pobřeží.

Připojte se k nám na tento výlet, který vám nabídne jedinečné zážitky a příležitost k regeneraci těla i mysli. Rezervujte si své místo ještě dnes u našeho delegáta a těšte se na den plný pohody a relaxace!
Orientační ceny: Dospělí 25 €/50 Leva, Děti 15 € /30 Leva


LAZY DAY CRUISE

Zveme vás na nezapomenutelný výlet lodí plný dobrodružství a relaxace na otevřeném moři! Na palubě naší jachty vám zkušení námořníci na začátku plavby poskytnou instrukce pro bezpečnou plavbu, abyste si mohli bezpečně užít dobrodružný den na moři! Vyplujeme z přístavu a vydáme se na otevřené moře kolem Starého Nesebru a Slunečného pobřeží. Během plavby budete mít možnost obdivovat malebné výhledy na okolní krajinu a moře. Pokud budete mít zájem, můžete se věnovat rybaření a zkusit štěstí při lovu mořských ryb. Nezapomínáme na pitný režim, k dispozici proto bude v našem lodním baru výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Pro vaše maximální pohodlí a relaxaci budou na palubě kožené polštáře. Zakotvíme v krásném osamoceném zálivu, kde budete mít možnost osvěžujícího koupání v moři. Během koupání Vám naši námořníci připraví lahodný oběd, který zahrnuje čerstvý salát, kuřecí filet a osvěžující kousek ovoce. Po skvělém dni na moři se vrátíme zpět do přístavu na Slunečném Pobřeží.
Orientační ceny: Dospělí 43 €/85 Leva, Děti 28 € /55 Leva

 


Výlety zakoupíte na místě u našeho delegáta, platit lze v Eurech nebo bulharských Leva. Podrobnosti ke každému výletu Vám sdělí na místě delegát cestovní kanceláře Ancora. Výlety jsou organizovány ve spolupráci s bulharskou agenturou a jsou pořádány za předpokladu dostatečného zájmu klientů. Výlety jsou provázeny česky mluvícím průvodcem. Ceny jsou orientační a mohou být v průběhu sezóny změněny. Děti do 12 let mají slevu v rozsahu 25–50 %.

 

 

Přihlaste se k odběru novinek

Nevíte si rady

s výběrem Vaší dovolené?

Neváhejte nás kontaktovat

Online katalog leteckých zájezdů na sezónu 2024.

Prolistovat nebo stáhnout zde

Upřednostňujete při koupi zájezdu

spíše osobní kontakt s prodejcem?

Navštivte některého z našich partnerů
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.