Nesebr

Rychlé vyhledávání
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute

Malebné, starobylé městečko leží necelých 30 km severně od Burgasu. Neopakovatelnou atmosféru tvoří dřevěné domky s unikátní lidovou architekturou, křivolaké uličky s desítkami kaváren, stylových restaurací a množstvím historických památek. Naleznete zde památky antické, byzantské, římské i bulharské v podobě kamenných chrámů, bazilik, kostelů a pozůstatků městských hradeb. Toto vše zařadilo Nesebr mezi památkově chráněná území UNESCO. Nesebr nabízí dvě písečné pláže - jižní a severní, která jej spojuje se Slunečním pobřežím a otvírá širokou nabídku vodních sportů. Na plážích možnost zapůjčení lehátek a slunečníků za poplatek. Strávení dovolené v Nesebru je ideální pro ty, kteří mají rádi romantiku, historii a chtějí spojit odpočinek na pláži s poznáváním nových míst.

Transfer z letiště trvá přibližně 35 minut.

Poloha hotelů na mapě Nesebru:


Zobrazit místo Bulharsko na větší mapě

 

 

 

 

VÝLETY:

Istanbul - brána orientu, 1denní či 2denní

Modrá mešita, Hipodrom (v ceně) či Velký bazar, Egyptský bazar (individuálně ve volném čase), palác Topkapi, Chrám sv. Sofie, jsou pouhým výčtem památek, které budete moci navštívit během poznávacího zájezdu orientovaného dle rozsahu na den či dva včetně českého průvodce. Díky poloze letoviska, ve kterém se nacházíme, je vzdálenost kratší než z většiny tureckých letovisek. Jednodenní verze - snídaně a oběd v 4* hotelu. Dvoudenní verze zahrnuje navíc ubytování ve 4* hotelu v centru města včetně polopenze.
Orientační ceny: 1 denní verze 62 € - dospělí, 31 € - děti,
2 denní verze 89 € - dospělí, 45 € - děti.

Bulharský večer ve vesničce Bata spojený s návštěvou Nesebru

Jeden z nejoblíbenějších výletů započne procházkou po úzkých uličkách romantického Nesebru, který byl pro svou unikátní architekturu zařazen na listinu chráněných památek organizace Unesco (včetně českého průvodce a možnosti nakupování). Ve večerních hodinách (cca 30 minut cesta) se s celou skupinou přemístíme do malebné vesničky Bata. Zde na Vás bude čekat bohatý program zahrnující úvodní přípitek pálenky Rakya, hostinu o 4 chodech (šopský salát, polévka, grilované kuřecí maso, banica, meloun či třešně jako dezert), neomezenou degustaci bulharských vín, Nestinarský tanec na žhavém uhlí, folklórní tance, originální soutěže a na závěr diskotéku (i v průběhu programu živou kapelu). Příjezd na Slunečné pobřeží kolem půlnoci.
Orientační ceny:
28 € - dospělí, 15 € - děti.

Delfinárium ve Varně

Hlavním programem návštěvy 3. největšího města bulharské republiky bude nezapomenutelná delfíní show. V případě, že jste delfíní show v životě neviděli, vřele doporučujeme. Po návštěvě delfinária následuje 1h - 1,5h rozchod po centru Varny s možností nákupů za výrazně nižší ceny.
Orientační ceny:
30 € - dospělí, 16 € - děti

Sozopol - historie, nákup

Výlet započneme návštěvou kláštera v městečku Pomorie, poté budete mít 30 minut volný čas na individuální prohlídku. Dále budeme pokračovat po jednom z nejstarších a nejúchvatnějších měst bulharského Černomoří - Sozopolu, kde na Vás bude čekat prohlídka včetně českého průvodce a na závěr nakupování ve městě Burgas v originálních obchodech za super ceny!
Orientační ceny:
15 € - dospělí, 10 € - děti.

Jeep safari

Toužíte-li zažít nevšední zážitek plný dobrodružství a adrenalinu, projet se vojenským Jeepem po vesničkách, horách, lesích, přes řeky, navštívit nejvyšší bod slunečného pobřeží, zastřílet si ze vzduchové pistole, navštívit soukromou zoo, klášter, palírnu tradiční bulharské pálenky Rakya včetně ochutnávky, popřípadě poobědvat v typické bulharské vesnici, je tento výlet určen právě pro Vás! Vše zde popsáno je zahrnuto v ceně.
Orientační ceny:
38 € - dospělí, 20 € - děti.

Rybolov

Po příjezdu do přístavu následuje plavba na otevřeném moři. V relaxační atmosféře můžete rybařit i bez předchozích znalostí a samozřejmě se i se svými úlovky vyfotit. Kapitán je poté pro vás připraví na grilu. Zapomenete na všední starosti daleko od pevniny a načerpáte síly na další horké odpoledne na pláži. Vybavení (udice, návnady) a oběd je v ceně. Délka závisí na tom, jak ryby budou brát. Při troše štěstí je možnost zahlédnout černomořské delfíny.
Orientační ceny:
33 € - dospělí, 19 € - děti.

Loď Kariby, slunce, vlny, zábava

Užijte si přibližně 5-ti hodinovou plavbu na jachtě Kariby podél celého centrálního pobřeží bulharského Černomoří s úchvatným panorámatem Nessebaru, Elenite a Svatého Vlasu. Záleží jen na Vás, jestli se rozhodnete opalovat, relaxovat či koupat. Pohoštění je formou all inclusive, zeleninové saláty, zmrzliny, pivo, víno či nealkoholické nápoje včetně animačního programu a skluzavky (od 130cm).
Orientační ceny:
34 € - dospělí, 19 € - děti.

Západ slunce na jachtě

Jak si nejlépe vychutnat okouzlující, romantický a nezapomenutelný západ slunce? Představte si 2 hodiny na jachtě se sklenkou sektu v ruce a nádherný výhled na staré město Nesebru, pobřeží Ravda, Svatý Vlas, Elenite...
Orientační ceny:
26 € - dospělí, 13 € - děti.

Piknik na jachtě

Celodenní výlet plachetnicí spojený s piknikem (neomezená konzumace ryb, vína, alkoholických a nealkoholických nápojů). Kapitán připraví speciálně pro Vás vynikající hostinu v blízkosti pláže v podobě grilovaných makrel a masa. Možnost koupání či potápění!
Orientační ceny:
33 € - dospělí, 19 € - děti.

Podrobnosti ke každému výletu Vám sdělí na místě delegát cestovní kanceláře. Výlety jsou organizovány ve spolupráci s bulharskou agenturou a jsou pořádány za předpokladu dostatečného zájmu klientů. Výlety jsou provázeny česky mluvícím průvodcem. Výlety je možné zakoupit na místě. Ceny jsou orientační a mohou být v průběhu sezóny změněny.

+420 583 550 370