AUTOBUSOVÁ DOPRAVA DO ITÁLIE

Kyvadlová autobusová doprava je zajišťována v několika trasách z celého území ČR klimatizovanými autobusy vybavenými ledničkou, videem, kávovarem a WC. Občerstvení – káva, čaj, nápoje za poplatek. Každý účastník má v autobuse předem přidělené místo dle zasedacího pořádku, se kterým bude seznámen při vstupu do autobusu.

S ohledem na zpřísněné evropské normy pro autobusovou dopravu, které určují kromě jiného maximální počet odjetých hodin pro řidiče v návaznosti na povinnou přestávku, si CK ANCORA vyhrazuje právo na změnu času odjezdu a také změnu trasy po území České republiky. Z některých měst může být řešena doprava svozem na hlavní nástupní místo. Tyto svozy budou řešeny osobním autem nebo mikrobusem, v těchto případech je nutné počítat s možností jednoho přestupu. V případě menšího počtu účastníků než 8 z jednoho nástupního místa si CK ANCORA vyhrazuje právo trasu na území ČR přiměřeně upravit - přesunout klienty do jiného nejbližšího nástupního místa, kam se musí klienti sami dopravit! Přesný čas odjezdu bude stanoven na voucheru, který obdržíte přibližně 7 dní před odjezdem. Z výše uvedených důvodů může být změněna trasa i zasedací pořádek při zpáteční cestě podle potřeb CK. Obsazována jsou všechna místa v autobuse včetně prostředního sedadla na „zadní pětce“.

Upozorňujeme naše klienty, že každý autobus nabírá klienty na trase postupně, takže např. klient z Liberce má samozřejmě oproti cestujícímu z Brna nevýhodu v délce trasy jak při cestě tam, tak při cestě zpět. Obdobně je tomu tak při výstupu nebo nástupu v jednotlivých pobytových místech při zpáteční cestě.

Všichni účastníci autobusové dopravy jsou povinni dbát pokynů řidičů nebo technických průvodců. Cestovní kancelář si vyhrazuje právo vyloučit ze zájezdu podnapilé osoby či osoby chovající se vulgárně vůči ostatním osobám, a to bez nároku na jakoukoli náhradu.


NÁSTUPNÍ MÍSTA BIBIONE, LIGNANO, LIDO DI JESOLO

Benešov, Brno, České Budějovice, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Hranice, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Kladno, Liberec, Litvínov, Louny, Mikulov, Mohelnice, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Praha, Prostějov, Slaný, Šternberk, Šumperk, Tábor, Teplice, Ústí nad Labem, Vyškov, Zábřeh.

NÁSTUPNÍ MÍSTA RIMINI, RICCIONE, CATTOLICA, PESARO

Benešov, Brno, České Budějovice, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chrudim, Jihlava, Kroměříž, Liberec, Litomyšl, Mikulov, Mladá Boleslav, Mohelnice, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Otrokovice, Pardubice, Praha, Přerov, Prostějov, Staré Město, Svitavy, Šumperk, Tábor, Teplice, Ústí nad Labem, Vsetín, Vysoké Mýto, Vyškov, Zábřeh, Zlín.

JINÁ NÁSTUPNÍ MÍSTA

Jiná nástupní místa jsou možná jen po dohodě s cestovní kanceláří a za příplatek. Pro kolektivy nad 30 osob lze dohodnout nástupní místo z celého území bez příplatku.

CENY AUTOBUSOVÉ DOPRAVY

Bibione, Lignano 2 990 Kč
Lido di Jesolo 2 990 Kč
Rimini, Riccione, Cattolica, Pesaro 3 490 Kč

DŮLEŽITÁ POZNÁMKA

Nástupní místo je zajištěno při minimálním počtu 8 a více klientů. V případě menšího počtu klientů než 8 osob lze klienty přesunout do jiného nástupního místa.

Cena autobusové dopravy zahrnuje:
Dopravu tam i zpět klimatizovaným autobusem, pojištění CK pro případ úpadku, poplatky za využívání dálničních úseků v ČR, Rakousku a Itálii.

Z cen za autobusovou dopravu nelze uplatnit žádné slevy (např. za včasný nákup, atd).

Přihlaste se k odběru novinek

Nevíte si rady

s výběrem Vaší dovolené?

Neváhejte nás kontaktovat

Online katalog leteckých zájezdů na sezónu 2024.

Prolistovat nebo stáhnout zde

Upřednostňujete při koupi zájezdu

spíše osobní kontakt s prodejcem?

Navštivte některého z našich partnerů
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.