Slunečné pobřeží

Rychlé vyhledávání
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute

Jedno z největších rekreačních letovisek na pobřeží Černého moře leží přibližně 35 km severně od Burgasu. Široká pláž s dunami a velmi jemným pískem pozvolna se svažující do moře je vhodná zejména pro dovolenou s dětmi. Pláž je vybavena skluzavkami, sprchami, lehátky, slunečníky a nabízí široký výběr vodních sportů. Podél pláže v délce téměř 7 km naleznete desítky hotelů všech typů a kategorií od jednoduchých ubytovacích zařízeních po moderní luxusní hotelové areály pro nejnáročnější klientelu, obchodní, společenská a zábavní centra pro všechny věkové skupiny. Přímořská promenáda je lemována stovkami barů, restaurací, obchodů i obchůdku a stánků se suvenýry. Nedaleký starobylý Nesebr zve k vycházkám a návštěvě unikátního historického centra s širokou nabídkou stylových restaurací, kaváren, obchodů i obchůdků.

V jižní části letoviska je na ploše 24 000 m2 velký aquapark s celou řadou atrakcí pro děti i dospělé - několik bazénů, bazén s vlnami, vodní skluzavky i obří tobogány, vodní hrad, líná i divoká řeka, dále se zde nachází restaurace, rychlé občerstvení, koktejlové a zmrzlinové bary, směnárna, atd. Lehátka a slunečníky jsou zahrnuty v ceně vstupného.

Transfer z letiště Burgas trvá cca 40 minut.

 

Poloha hotelů na mapě Slunečného pobřeží:


Zobrazit místo Bulharsko na větší mapě

Video k destinaci:

VÝLETY:

DELFINÁRIUM VE VARNĚ
Hlavním programem návštěvy Varny, nazývané také Perlou Černomoří, bude nezapomenutelná delfíní show. Cestou do Varny uvidíte nádhernou scenérii kolem pobřeží - mys Emyne, letovisko Obzor a další. Na výlet s vámi pojede česká průvodkyně, která vám poví mnoho zajímavostí o Bulharsku. Po návštěvě delfinária vás autobusem zavede do centra města, kde budete mít volný čas pro nakupování za výrazně nižší ceny v originálních obchodech. Individuální možností je posezení v černomořských kavárnách, návštěva katedrály Panny Marie, přímořského parku, námořního a archeologického muzea. V dlouhé verzi se navíc podíváte do skalného kláštera Aladža a po delfináriu máte v ceně zahrnut oběd (salát, hlavní chod - grilované maso, hranolky, dezert).
Orientační ceny: 38/32 € – dospělí, 26/22 € – děti

JACK SPARROV PARTY - PIRÁTSKÁ PLAVBA
Výlet na který jezdí převážná většina český a slovenský CK. Tím pádem zde panuje příjemná atmosféra. Čeká vás plavba na otevřené moře, kde budete moci relaxovat a opalovat se. Během plavby máte možnost zdarma neomezeně konzumovat vybrané alkoholické i nealkoholické nápoje. Jsou připraveny soutěže a animace pro dospělé. Děti se zabaví pirátským programem v duchu Jacka Sparrowa. V ceně výletu je i oběd (čerstvé ústřice, grilované makrely, vepřové maso, kaše, salát a dezert). Po zakotvení v zálivu se můžete vykoupat a zaskákat si z lodě do moře.
Orientační ceny: 28 € – dospělí, 15 € – děti

OSTROV SV. ANASTASIJA
Po příjezdu do přístavu vyplujeme na otevřené moře. Během plavby se můžete opalovat a občerstvit. Až doplujeme na ostrov Sv. Anastasije, můžete se projít po okolí či se vykoupat v moři. Po cestě zpět bude kapitán na lodi podávat oběd. Loď pokračuje svou plavbu do městečka Pomorie, kde vás provede český průvodce a dá vám v závěru prostor pro individuální návštěvu obchůdků. Dále se společně podíváme do muzea soli a ornitologického centra. Výlet zakončíme u solného jezera s léčivým bahnem, kde budete mít možnost se vykoupat. Návrat na Slunečné pobřeží před večeří.
Orientační ceny: 36 € – dospělí, 26 € – děti

GO TRABI GO
Ve smluvený čas pro vás přijede před hotel žlutý trabant s otevřenou střechou upravený pro off-road. Výletu je možné se zůčastnit s řidičem a vychutnávat si krajinu, ale i samostatně trabant řídit. Spolu s ostatními trabanty si dáte sraz na kraji Slunečného pobřeží a poté se vydáte do vnitrozemí, projedete 5 vesniček, podíváte se do hor, přírody, lesů, navštívíte výrobnu pálenky Rakia - s ochutnávkou a včelín s výrobou domácího medu. V ceně výletu je i oběd, grilované maso, přílohy, dezert a pití. Projíždka trvá přibližně 4 hodiny. V závěru pojede off-road cestou, kdy trabant nahradí terénní vůz a to bude opravdu zážitek.
Orientační ceny: 32 € – dospělí, 24 € – děti

RYBAŘENÍ A PIKNIK NA JACHTĚ
S jachtou se vydáte z přístavu na otevřené moře, můžete rybařit z lodě, udice pro vás připraví kapitán i návnadu. Je možné lovit převážně menší rybky, pokud se zaštěstí a ulovíte větší úlovek, je možné ho připravit na grilu přímo na lodi. V zásobě jsou ale už připravené ryby na gril. Plavba je spojena s opalováním, možností se vykoupit v moři i panoramatickou projíždkou.
Orientační ceny: 33 € – dospělí, 20 € – děti

JEEP SAFARI
Toužíte-li zažít nevšední zážitek plný dobrodružství a adrenalinu ve vojenském jeepu, je tento celodenní výlet určen právě pro vás. Podíváte se do vnitrozemí plného vesniček, hor, lesů a řek. První zastávkou bude vesnice Kruševec, poté zavítáme do přírodní rezervace Strandža, projdete se kolem řeky Mladežky, uvidíte jeskyni Lejarnika známou svým podzemním jezerem. Přesuneme se do vesnice Brašljan kde poobědváte, podíváte se na folklorní tance, uvidíte tři sta let starý strandžský dům a ochutnáte místní med. Dále projíždka pokračuje k vodopádu řeky Veleky, seznámíte se s místními zvyky - Sedjanka a mnoho dalšího.
Orientační ceny: 45 € – dospělí, 35 € – děti

SOZOPOL, POMORIE, PROJÍŽĎKA PO ŘECE ROPOTAMO A NAKUPOVÁNÍ V BURGASU
Výlet započne návštěvou kláštera Svatého Jiří v městečku Pomorie, poté se vydáme do jednoho z nejstarších a nejúchvatnějších měst bulharského Černomoří – Sozopolu, ležícího na jednom ze tří poloostrovů. Naše česká průvodkyně vás seznámí s historií města a řekne vám spoustu zajímavostí. Po prohlídce poobědváte a budete mít i volný čas na individuální prohlídku či nákup suvenýrů. Dále se vydáte do přírodní rezervace Todora Živkova, kde na vás čeká projížďka lodí po řece Ropotámo, během níž spatříte místní faunu a flóru. V závěru výletu autobus zastaví u největší nákupní galerie v Burgasu.
Orientační ceny: 32 € – dospělí, 20 € – děti

BULHARSKÝ VEČER
Výlet započne v malebné vesničce připomínající skanzen. Na úvod vás místní obyvatelé přivítají domácím chlebem a rakijí. Můžete se podívat po vesničce i do místních obydlí, dílny i soukromé farmy. Po prohlídce se návštěvníci usadí u stolů a zúčastní se typicky bulharské hostiny o čtyřech chodech (čurba, banica, grilované maso, dezert). Během celého večera platí neomezená konzumace bulharských červených i bílých vín. Během večeře vás nejdříve čeká zábavný program, soutěže, později folklorní tance a v závěru Nestinarský tanec na žhavém uhlí. Celým večerem provází živá hudba, při které si můžete i zatančit.
Orientační ceny: 26 € – dospělí, 15 € – děti

TURECKÉ LÁZNĚ - HAMMAM
Zúčastníte se pěti procedur zahrnujících terapiii lávovými kameny, peeling, pěnový zábal, pleťové masky a olejové masáže. Vše provádí zkušení maséři z Turecka. Během procedur je možné zdarma popíjet pravou tureckou kávu, čaj a kouřit vodní dýmku. Odvoz od hotelu i svoz v ceně výletu.
Orientační ceny: 46 € – dospělí

Podrobnosti ke každému výletu Vám sdělí na místě delegát cestovní kanceláře. Výlety jsou organizovány ve spolupráci s bulharskou agenturou a jsou pořádány za předpokladu dostatečného zájmu klientů. Výlety jsou provázeny česky mluvícím průvodcem. Výlety je možné zakoupit na místě. Ceny jsou orientační a mohou být v průběhu sezóny změněny.

+420 583 550 370