Hotel CLUB CALIMERA AKASSIA SWISS RESORT*****

 

Poloha: Oblíbený pětihvězdičkový hotel s přátelskou atmosférou a kapacitou 444 pokojů rozmístěných v několika moderních budovách obklopených pečlivě udržovanou zelení situovaný u krásné písčité pláže se nachází cca 27 km od centra El Quseir (dostupné hotelovým ninibusem) a cca 40 km od letiště Marsa Alam. Hotel je vyhledáván milovníky potápění a šnorchlování a je vhodný pro rodinnou dovolenou.
Vybavení: Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, bankomat, hlavní restaurace, a la carte restaurace, (rybí, mezinárodní, barbecue), lobby bar, snack bar, internetový koutek, obchodní arkáda, beduínský stan s vodními dýmkami, lékárna, 3 venkovní sladkovodní bazény (lehátka, slunečníky a osušky u bazénů zdarma), aquapark se skluzavkami a tobogány, bazén s mořskými vlnami, bar u bazénu, dětský bazén, dětský miniclub, dětské hřiště, bohaté animační programy pro děti (soutěže, kreativní dílny, kvízy) i dospělé a zábavné večerní show (show cooking, taneční večery, folklorní vystoupení, orientální show), sportovního aktivity a relaxace zdarma – tenisové kurty (osvětlení a vybavení za poplatek), stolní tenis, vodní pólo, plážový volejbal, fotbal, fitness, aerobic.  Služby za poplatek – služby wellness centra (masáže, sauna, parní lázeň, kosmetické ošetření), lekce potápění, kadeřnictví, kulečník, internetový koutek, elektronické hry, hlídání dětí, lékařské služby, jízda na čtyřkolkách, velbloudech nebo koních, pronájem automobilu.
Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT-TV, minibarem (konzumace za poplatek), trezorem (zdarma), Wifi-připojením (za poplatek) koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, fénem a balkonem nebo terasou.
Strava: Strava formou all inclusive zahrnuje snídaně (7.00-10.00), pozdní snídani - snack (10:00-12:00), obědy (12.30-14.30) a večeře (19.00-22.00) formou bufetu, odpolední snack, kávu, čaj, zákusky a zmrzlinu (15:00-18:00), večerní snack (23.00-24.00) a neomezenou konzumaci místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10.00-24.00). 1x za pobyt zdarma možnost večeře v orientální restauraci.
Pláž: Krásná písečná pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře ohraničeným korálem a bohatým podmořským životem se nachází přímo u hotelu. Klientům jsou k dispozici zdarma na pláži lehátka, slunečníky, osušky, podložky, sprchy, toalety a občerstvení v plážovém baru. Široká nabídka vodních sportů na pláži za poplatek. Oblast je velmi vhodná pro potápění a šnorchlování.


Poloha hotelu na mapě:

Zobrazit místo Egypt - Marsa Alam na větší mapě

Dovolená pro všechny

Spojte se s námi na sociálních sítíchFacebook Google Plus Twitter Skype

Fotogalerie

+420 583 550 370


Na základě nařízení vlády České republiky
č. 211 ze dne 14. 3. 2020 o přijetí krizového opatření
je cestovní kancelář Ancora do 11. 4. 2020
pro veřejnost uzavřena.