Hotel VILLA BIANCA RESORT***

 

Poloha: Hotelový komplex, skládající se ze 3 navzájem nepropojených budov ležících ve svahu nad sebou, leží v oblíbeném letovisku Taormina Mare. Cetrum městečka Taormina Mare cca 50 m od hotelu, lanovka vedoucí do centra staré Taorminy leží ve vzdálenosti také přibližně 50 m.
Vybavení: Recepce, wi-fi připojení k internetu, stylová restaurace s barem, bar, kavárna, společenská místnost s TV-SAT, sluneční terasa s lehátky, hotelový trezor ( za poplatek), místnost pro úschovu zavazadel, výtah, bazén v hotelu Ipanema ve vzdálenosti 200 m k dispozici zdarma.
Pokoje: Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sociálním zařízením se sprchou, balkonem, fénem, sejfem (za poplatek), klimatizací pouze během dne.
Strava: Snídaně formou bufetu je zahrnuta v ceně. Za příplatek možnost dokoupení večeří, které jsou servírované v nedalekém hotelu Baia degli Dei a skládají se z výběru z několika teplých předkrmů a hlavních chodů, zeleninového bufetu a dezertu či ovoce. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.
Pláž: Soukromá písčitá pláž se svažitým vstupem do moře, lehátky a slunečníky za poplatek, se nachází cca 150m od hotelu.  

Fotogalerie

+420 583 550 370


Na základě nařízení vlády České republiky
č. 211 ze dne 14. 3. 2020 o přijetí krizového opatření
je cestovní kancelář Ancora do 11. 4. 2020
pro veřejnost uzavřena.