Hotel AMARAGUA****

 

ŠPANĚLSKO - COSTA DEL SOL - TORREMOLINOS

Poloha: Oblíbený, komfortní hotelový komplex s příjemnou atmosférou, kvalitními službami, s kapacitou 275 pokojů rozmístěnými ve dvou vzájemně propojených budovách se nachází přímo u krásné písčité pláže a promenády s obchůdky, restauracemi a bary v klidnější části letoviska Torremolinos, v oblasti Carihuela ve vzdálenosti 2 km od rušného centra letoviska a přibližně 16 km od Malagy.
Vybavení: Vstupní hala s recepcí, směnárnou a lobby barem, výtahy, hlavní restaurace, a la carte restaurace, několik barů včetně bazénového, kavárna, úschova zavazadel, konferenční sál, TV místnost, internetový koutek, Wi-Fi připojení na recepci a v lobby baru zdarma, vnitřní bazén, velký venkovní bazén umístěný v krásné zahradě, opalovací terasa s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, kadeřnictví, herna, prádelna, animační programy pro děti i dospělé, zábavné večerní show, sportovní aktivity a relaxace: stolní tenis, tělocvična, basketball, volejbal, fittness centrum, pentaque, šipky, moderně vybavené wellness a spa centrum. Za poplatek: beauty salon, jacuzzi, sauna, masáže, kosmetické ošetření, kadeřnictví, prádelna, internetový koutek, kulečník, videohry, půjčovna kol, motorek a automobilů, vodní sporty, lehátka a slunečníky na pláži.
Pokoje: Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT TV, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek), internetem, koupelnou s vanou nebo sprchou a WC, fénem, balkonem nebo terasou. Většina pokojů má přímý nebo boční výhled na mořskou stranu.
Strava: Snídaně formou bohatého bufetu je zahrnuta v ceně. Za příplatek možnost dokoupení večeří. Nápoje u večeře za poplatek. Hotel je vyhlášen svou vynikající kuchyní a pořádá pravidelné tématické večeře (při svíčkách, mexická kuchyně atd.).
Pláž: Pěkná, dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře a přímým přístupem z hotelu se nachází přímo před hotelem. Na pláži k dispozici za poplatek lehátka a slunečníky, několik plážových barů a široká nabídka vodních sportů (loďky, šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, motorové čluny).

Dovolená pro všechny

Spojte se s námi na sociálních sítíchFacebook Google Plus Twitter Skype

Fotogalerie

+420 583 550 370


Na základě nařízení vlády České republiky
č. 211 ze dne 14. 3. 2020 o přijetí krizového opatření
je cestovní kancelář Ancora do 11. 4. 2020
pro veřejnost uzavřena.