Katalánsko

Rychlé vyhledávání
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute

Costa del Maresme (Katalánsko)
Costa del Maresme, volně přeloženo jako Mořské pobřeží, se rozkládá v blízkosti hlavního města Barcelony a táhne se až k městu Blanes  (jemuž se oprávněně říká ‚Brána Costa Bravy‘), kde plynule navazuje na Divoké pobřeží. Jedná se o příjemnou turistickou oblast, která svým návštěvníkům nabízí především dlouhé písčité pláže, rozmanitou krajinu, bohatou kulturu a historii a katalánskou kuchyni, a která není tak turisticky vytížená a proto nesporně klidnější než její známější severovýchodní soused. Mezi nesporné výhody Maresme patří větší blízkost k samotné metropoli, nicméně menší letoviska jako Callela a Santa Susana či Malgrat del Mar na samé hranici s Costa Bravou mají svým návštěvníkům mnoho co nabídnout.

LETOVISKA

Malgrat de Mar
Leží v moderní hotelové zástavbě na pobřeží Costa del Maresme. Na hlavní promenádě je celá řada lákavých obchůdků, restaurací a kaváren. Za návštěvu rozhodně stojí i staré centrum s typickými úzkými uličkami. Především rodinám s dětmi doporučujeme celodenní návštěvu nedalekého zábavního parku Marinelandu s následnou návštěvou vodního parku s atrakcemi a bazény.

Ubytování v tomto letovisku: Hotel AMARAIGUA****, Hotel FERGUS MARIPINS****

Santa Susanna
Středomořská vesnička Santa Susanna se nachází přibližně 60 km od Barcelony v oblasti Costa del Maresme. Milovníky historie zcela jistě zaujmou zdejší strážní věže vybudované v období mezi 15. a 17. stoletím, které sloužily v boji proti pirátům. Jinak se vesnička může pochlubit čistými plážemi se zlatým pískem a horkým sluncem a rovněž mnoha pro návštěvníky atraktivními kulturními a sportovními akcemi s přátelskou atmosférou a veškerým potřebným zázemím pro strávení pohodové dovolené. 

Ubytování v tomto letovisku: Hotel CAPRICI***, Hotel TAHITI PLAYA****

Dovolená pro všechny

Spojte se s námi na sociálních sítíchFacebook Google Plus Twitter Skype

+420 583 550 370


Na základě nařízení vlády České republiky
č. 211 ze dne 14. 3. 2020 o přijetí krizového opatření
je cestovní kancelář Ancora do 11. 4. 2020
pro veřejnost uzavřena.