HURGHADA

LUXOR - JEDNODENNÍ VÝLET
Celodenní výlet autobusem do města Luxor, starodávného sídla egyptských faraónů. Údolí Králů, Memnonovy kolosy, chrám královny Hatšepstut, alabastrová dílna, plavba přes Nil. Po obědě návštěva chrámu v Karnaku a papyrusového institutu. Česky nebo slovensky mluvící průvodce.
Orientační cena: 85 $ / 66 €


KÁHIRA - JEDNODENNÍ VÝLET
Celodenní výlet autobusem do hlavního města Egypta. Egyptské museum s originálnem Tutanchamonova pokladu, areál velkých pyramid v Gíze, Sfinga a přilehlé chrámy. Po obědě návštěva papyrusového institutu s možností nákupu papyrusu s garancí a výrobny parfémů s garancí. Česky nebo slovensky mluvící průvodce.
Orientační cena: 90 $ / 70 €


KÁHIRA - DVOUDENNÍ VÝLET
1.den: viz předchozí jednodenní výlet
2.den: návštěva Sakkary s mastabou a s Džoserovou stupňovitou pyramidou. Prohlídka Citadely s mešitou Muhammada Aliho, návštěva nejstaršího egyptského bazaru Khal el Khalili.
Orientační cena: 180 $ / 140 €


SHARMS EL NAGA
Výlet do jedné z nejhezčích oblastí vzdálené od Hurghady asi 40 km. Šnorchlování u koralů přímo u pláže, možnost využití bazénu, oběd v restauraci na pláži, výbava na šnorchlování v ceně.
Orientační cena:
50 $ / 43 €


GIFTUN
Celodenní výlet lodí na ostrov s bílou pláží (ostrov je národním parkem). Po cestě 2 zastávky na šnorchlování na koralových útesech, oběd na lodi+2 nápoje, 2 hodiny koupání na ostrově.
Orientační cena: 35 $ / 27 €


MAHMYA
Luxusní šnorchlovací výlet na ostrov s bílou pláží (patří k narodnímu parku). V ceně bufetové stoly, slunečník, šnorchlovací potřeby.
Orientační cena: 60 €


UTOPIA ISLAND
Celodenní výlet lodí spojený se šnorchlováním v oblasti Soma Bay. Oběd, nápoje a výbava na šnorchlování v ceně. 2 hodinová zastávka na ostrově Utopia s krásnou bílou pláží, možnost rybaření, krátká plavba lodí s proskleným dnem.
Orientační cena: 50 $ / 43 €


TURECKÉ LÁZNĚ
Hodinový pobyt v tureckých lázních hammam spojený s masáží.
Orientační cena: 35 $ / 28 €


RED SEA DOLPHIN
Dvouhodinová plavba katamaránem s prosklenými koridory.
Orientační cena: 40 $ /30€


RYBAŘENÍ
Celodenní výlet lodí, šnorchlování a rybaření. Oběd, nápoj, výbava na šnorchlování a rybaření v ceně.
Orientační cena: 40 $/30 €


POTÁPĚNÍ
Jedinečná příležitost pro začátečníky i pokročilé potápěče. Český nebo slovenský instruktor, kompletní výstroj, oběd + nápoje, 2 ponory na otevřeném moři. Možnost kurzu s licencí (info u delegáta).
Orientační cena: 55 $ / 47 €


JUNGLE AQUAPARK
Celodenní pobyt v největším egyptském aquaparku, vstupy na všechny atrakce. V ceně oběd s nápojem, lehátko a slunečník. Výborné pro rodiny s dětmi a milovníky adrenalinu.
Orientační cena: 45 $ / 35 €


DOLPHIN SHOW
První delfinárium v Hurghadě. Hodinová show s delfínama, za extra příplatek možnost plavání s delfíny.
Orientační cena: 35 $ / 27 €


PONORKA
Hodinová plavba opravdovou ponorkou v hloubce asi 18 m, pozorování podmořského světa. Občerstvení v ceně.
Orientační cena: 60 $ / 51 €


BADAWYA NIGHT
Večerní výlet za egyptským folklorem. V setkávacím centru budete mít možnost řídit kočár, jezdit na oslíkovi, velbloudovi, na koni. Orientální show a barbeque.
Orientační cena: 25 $ / 20 €


MALÉ SAFARI NA ČTYŘKOLKÁCH
Půldenní výlet na čtyřkolkách do pouště, krátká návštěva beduínské osady, jízda na velbloudovi. Výlet začíná v ranních hodinách.
Orientační cena: 35 $ / 27 €


SAFARI NA ČTYŘKOLKÁCH
Půldenní dobrodružná jízda na čtyřkolkách po poušti. Návštěva beduínské vesnice. Projížďka na velbloudech, seznámení se zvyky beduínů. Pozorování západu slunce, večeře, závěrečné představení, za tmy návrat do hotelu.
Orientační cena: 50 $ / 43 €


SAFARI JEEP
Půldenní výlet jeepem do beduínské vesnice, pozorování fatamorgány. Projížďka na velbloudech, po západu slunce večeře a představení od beduínů.
Orientační cena: 30 $ / 24 €


SAHARA PARK
Půldenní výlet do pouště. Projížďka na čtyřkolkách, motokárách, jízda na velbloudovi, jeepem návštěva beduínské osady, večeře a folklorní show. Pozorování noční oblohy teleskopem.
Orientační cena: 55 $ / 44 €

 

Podrobnosti ke každému výletu Vám sdělí na místě delegát cestovní kanceláře. Výlety jsou organizovány ve spolupráci s egyptskou agenturou a jsou pořádány za předpokladu dostatečného zájmu klientů. Výlety jsou provázeny česky mluvícím průvodcem. Výlety zakoupÍte na místě. Ceny jsou orientační a mohou být v průběhu sezóny změněny. Děti do 12 let mají slevu v rozsahu 25 - 50%. 

 

Přihlaste se k odběru novinek

Nevíte si rady

s výběrem Vaší dovolené?

Neváhejte nás kontaktovat

Online katalog leteckých zájezdů na sezónu 2024.

Prolistovat nebo stáhnout zde

Upřednostňujete při koupi zájezdu

spíše osobní kontakt s prodejcem?

Navštivte některého z našich partnerů
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.