PRIMORSKO, KITEN, DJUNI

ISTANBUL (TURECKO) - JEDNODENNÍ, DVOUDENNÍ
Po příjezdu do Istanbulu, který je od letovisek vzdálený 400 km následuje okružní jízda autobusem starou částí města a přejezd přes Bosporský most na část asijskou. Následuje pěší výlet starým městem, kdy navštívíte památky jako Hagia Sofia, palác Topkapi, Modrá mešita, Grand Bazar, Yerebatan, náměstí Hipodrom. Ve volném čase po prohlídce nejvýznamnějších istanbulských památek, máte možnost si přímo u průvodce, který Vám bude po celou dobu k dispozici a Istanbulem provádět, zakoupit dvouhodinový výlet lodí po Bosporu, kdy máte možnost veškeré památky vidět z moře. Dvoudenní výlet je založen na stejném principu, s tím rozdílem, že máte zajištěno ubytování ve tříhvězdičkovém hotelu v centru města a druhý den slouží celý k čerpání osobního volna.
Orientační cena: Dospělí 50/75 €, Děti do 12 let 40/50 €

DELFINÁRIUM VE VARNĚ
Hlavním programem návštěvy Varny, nazývané také Perlou Černomoří, bude nezapomenutelná delfíní show. Cestou do Varny uvidíte nádhernou scenérii kolem pobřeží - mys Emyne, letovisko Obzor a další. Na výlet s vámi pojede česká průvodkyně, která vám poví mnoho zajímavostí o Bulharsku. Po návštěvě delfinária vás autobusem zavede do centra města, kde budete mít volný čas pro nakupování za výrazně nižší ceny v originálních obchodech.
Orientační ceny: Dospělí 52 Leva, Děti do 12 let 34 Leva

VÝLET DO NESSEBARU A SLUNEČNÉHO POBŘEŽÍ
Výlet do historicky nejvýznamnějšího města celého Bulharska. Nessebar je místem s tisíciletou historií, zachoval si starobylý ráz a pro svojí unikátní architekturu byl zařazen na listinu památkových míst chráněných organizací UNESCO. Po prohlídce Nessebaru bude možnost navštívit Slunečné pobřeží, zajímavé kavárny, koupit suvenýr a pořídit si fotografie.
Orientační cena: Dospělí 38 Leva, Děti do 12 let 24 Leva

PROJÍŽĎKA LODÍ KOLEM PRIMORSKA
Zhruba hodinová projížďka loďkou v okolí pobřeží. Vyplouvá se z primorského přístavu směrem k letovisku Kiten, kde kapitán potom stáčí své kormidlo a okružní jízdou se vracíte zpět do přístavu.
Orientační cena: Dospělí 15 Leva, Děti do 12 let 8 Leva

PIKNIK
Po zhruba hodinové plavbě loďkou se vylodíte na hraničním výběžku Primorska - mysu Maslen Nos, kde se na mušličkové pláži a na začátku chráněné krajinné oblasti koná piknik. V ceně je zahrnut oběd a nápoj dle vašeho výběru. Na mušličkové pláži máte možnost koupání, opalování a šnorchlování, kdy si můžete od kapitána zapůjčit šnorchl a masku a zkusit se potopit k vraku, který leží nedaleko od pláže. V ceně výletu máte také lehátka a slunečníky.
Orientační cena: Dospělí 50 Leva, Děti do 12 let 25 Leva

NÁVŠTĚVA SOZOPOLU S BULHARSKÝM FOLKLÓRNÍM VEČEREM
Výlet do druhého historicky nejvýznamnějšího města Bulharska, které leží nedaleko letovisek Kiten a Primorsko. Při prohlídce staré části města Sozopol, nebo-li Staré Apolonie, budete mít možnost vidět a v případě zájmu také navštívit pravoslavné kostely a další sozopolské unika. Jako například hradby, které obklopují značnou část města, staré dřevěné, krásně zachovalé domy, pocházející z období národního obrození a přístav. Poté odjezd do restaurace Flamingo, kde je v ceně zájezdu bohatá večeře a neomezená konzumace vína. Večerní pogram, který zahrnuje bulharské lidové tance, tanec po žhavém uhlí a volou zábavu.
Orientační cena: Dospělí 50 Leva, Děti do 12 let 25 Leva

VEČERNÍ PLAVBA JACHTOU
Orientační cena:
 Dospělí 10 Leva, Děti do 12 let 5 Leva

POTÁPĚNÍ
Orientační cena:
 Jednotná cena 70 Leva

RYBOLOV
Orientační cena:
 Dospělí 30 Leva, Děti do 12 let 25 Leva

ELENITE, SVETI VLAS, SLUNEČNÉ POBŘEŽÍ, NESEBR

DELFINÁRIUM VE VARNĚ
Hlavním programem návštěvy Varny, nazývané také Perlou Černomoří, bude nezapomenutelná delfíní show. Cestou do Varny uvidíte nádhernou scenérii kolem pobřeží - mys Emyne, letovisko Obzor a další. Na výlet s vámi pojede česká průvodkyně, která vám poví mnoho zajímavostí o Bulharsku. Po návštěvě delfinária vás autobusem zavede do centra města, kde budete mít volný čas pro nakupování za výrazně nižší ceny v originálních obchodech. Individuální možností je posezení v černomořských kavárnách, návštěva katedrály Panny Marie, přímořského parku, námořního a archeologického muzea. V dlouhé verzi se navíc podíváte do skalného kláštera Aladža a po delfináriu máte v ceně zahrnut oběd (salát, hlavní chod - grilované maso, hranolky, dezert).
Orientační ceny: 38/32 € – dospělí, 26/22 € – děti

JACK SPARROV PARTY - PIRÁTSKÁ PLAVBA
Výlet na který jezdí převážná většina český a slovenský CK. Tím pádem zde panuje příjemná atmosféra. Čeká vás plavba na otevřené moře, kde budete moci relaxovat a opalovat se. Během plavby máte možnost zdarma neomezeně konzumovat vybrané alkoholické i nealkoholické nápoje. Jsou připraveny soutěže a animace pro dospělé. Děti se zabaví pirátským programem v duchu Jacka Sparrowa. V ceně výletu je i oběd (čerstvé ústřice, grilované makrely, vepřové maso, kaše, salát a dezert). Po zakotvení v zálivu se můžete vykoupat a zaskákat si z lodě do moře.
Orientační ceny: 28 € – dospělí, 15 € – děti

OSTROV SV. ANASTASIJA
Po příjezdu do přístavu vyplujeme na otevřené moře. Během plavby se můžete opalovat a občerstvit. Až doplujeme na ostrov Sv. Anastasije, můžete se projít po okolí či se vykoupat v moři. Po cestě zpět bude kapitán na lodi podávat oběd. Loď pokračuje svou plavbu do městečka Pomorie, kde vás provede český průvodce a dá vám v závěru prostor pro individuální návštěvu obchůdků. Dále se společně podíváme do muzea soli a ornitologického centra. Výlet zakončíme u solného jezera s léčivým bahnem, kde budete mít možnost se vykoupat. Návrat na Slunečné pobřeží před večeří.
Orientační ceny: 36 € – dospělí, 26 € – děti

GO TRABI GO
Ve smluvený čas pro vás přijede před hotel žlutý trabant s otevřenou střechou upravený pro off-road. Výletu je možné se zůčastnit s řidičem a vychutnávat si krajinu, ale i samostatně trabant řídit. Spolu s ostatními trabanty si dáte sraz na kraji Slunečného pobřeží a poté se vydáte do vnitrozemí, projedete 5 vesniček, podíváte se do hor, přírody, lesů, navštívíte výrobnu pálenky Rakia - s ochutnávkou a včelín s výrobou domácího medu. V ceně výletu je i oběd, grilované maso, přílohy, dezert a pití. Projíždka trvá přibližně 4 hodiny. V závěru pojede off-road cestou, kdy trabant nahradí terénní vůz a to bude opravdu zážitek.
Orientační ceny: 32 € – dospělí, 24 € – děti

RYBAŘENÍ A PIKNIK NA JACHTĚ
S jachtou se vydáte z přístavu na otevřené moře, můžete rybařit z lodě, udice pro vás připraví kapitán i návnadu. Je možné lovit převážně menší rybky, pokud se zaštěstí a ulovíte větší úlovek, je možné ho připravit na grilu přímo na lodi. V zásobě jsou ale už připravené ryby na gril. Plavba je spojena s opalováním, možností se vykoupit v moři i panoramatickou projíždkou.
Orientační ceny: 33 € – dospělí, 20 € – děti

JEEP SAFARI
Toužíte-li zažít nevšední zážitek plný dobrodružství a adrenalinu ve vojenském jeepu, je tento celodenní výlet určen právě pro vás. Podíváte se do vnitrozemí plného vesniček, hor, lesů a řek. První zastávkou bude vesnice Kruševec, poté zavítáme do přírodní rezervace Strandža, projdete se kolem řeky Mladežky, uvidíte jeskyni Lejarnika známou svým podzemním jezerem. Přesuneme se do vesnice Brašljan kde poobědváte, podíváte se na folklorní tance, uvidíte tři sta let starý strandžský dům a ochutnáte místní med. Dále projíždka pokračuje k vodopádu řeky Veleky, seznámíte se s místními zvyky - Sedjanka a mnoho dalšího.
Orientační ceny: 45 € – dospělí, 35 € – děti

SOZOPOL, POMORIE, PROJÍŽĎKA PO ŘECE ROPOTAMO A NAKUPOVÁNÍ V BURGASU
Výlet započne návštěvou kláštera Svatého Jiří v městečku Pomorie, poté se vydáme do jednoho z nejstarších a nejúchvatnějších měst bulharského Černomoří – Sozopolu, ležícího na jednom ze tří poloostrovů. Naše česká průvodkyně vás seznámí s historií města a řekne vám spoustu zajímavostí. Po prohlídce poobědváte a budete mít i volný čas na individuální prohlídku či nákup suvenýrů. Dále se vydáte do přírodní rezervace Todora Živkova, kde na vás čeká projížďka lodí po řece Ropotámo, během níž spatříte místní faunu a flóru. V závěru výletu autobus zastaví u největší nákupní galerie v Burgasu.
Orientační ceny: 32 € – dospělí, 20 € – děti

BULHARSKÝ VEČER
Výlet započne v malebné vesničce připomínající skanzen. Na úvod vás místní obyvatelé přivítají domácím chlebem a rakijí. Můžete se podívat po vesničce i do místních obydlí, dílny i soukromé farmy. Po prohlídce se návštěvníci usadí u stolů a zúčastní se typicky bulharské hostiny o čtyřech chodech (čurba, banica, grilované maso, dezert). Během celého večera platí neomezená konzumace bulharských červených i bílých vín. Během večeře vás nejdříve čeká zábavný program, soutěže, později folklorní tance a v závěru Nestinarský tanec na žhavém uhlí. Celým večerem provází živá hudba, při které si můžete i zatančit.
Orientační ceny: 26 € – dospělí, 15 € – děti
 

Děti do 12 let mají slevu v rozsahu 25 - 50%. Podrobnosti ke každému výletu Vám sdělí na místě delegát cestovní kanceláře. Výlety jsou organizovány ve spolupráci s bulharskou agenturou a jsou pořádány za předpokladu dostatečného zájmu klientů. Výlety jsou provázeny česky mluvícím průvodcem. Výlety je možné zakoupit na místě. Ceny jsou orientační a mohou být v průběhu sezóny změněny.

 

Přihlaste se k odběru novinek

Nevíte si rady

s výběrem Vaší dovolené?

Neváhejte nás kontaktovat

Rádi listujete nabídkou
zájezdů v katalogu?

Zde si jej můžete prohlédnout

Upřednostňujete při koupi zájezdu

spíše osobní kontakt s prodejcem?

Navštivte některého z našich partnerů
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.