Hotel GREEN GARDEN CLUB***

 

Poloha: Příjemný komplex hotelových vilek, obklopený subtropickými rostlinami a palmami, je situován na jihozápadním pobřeží „špičky italské boty“ v překrásném zálivu, přibližně 1,5 km od městečka Briatico, které je pomyslnou branou ke kopcovitému mysu Capo Vaticano. Za historií se můžete vydat do nedalekých měst Pizzo a Tropea.
Vybavení: Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi přístup na internet v prostorách recepce za poplatek (5 Euro/osoba/týden), restaurace s terasou s výhledem na moře, bar, venkovní bazén s dětskou částí, tenisový kurt, parkoviště, amfiteátr, animační programy (pouze v italštině), miniklub, diskotéka.
Pokoje: Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny klimatizací, vlastním sociálním zařízením, TV, barovou ledničkou, terasou či balkonem. Dětská postýlka na vyžádání za poplatek.
Strava: Polopenze je zahrnuta v ceně (kontinentální snídaně podávaná formou bufetu, večeře výběr ze 2 menu + přílohy a saláty formou bufetu). Točená voda a víno jsou zahrnuty v ceně večeře. Za příplatek možnost plné penze. Jednou týdně typická kalabrijská večeře.
Pláž: Soukromá pláž s bílým pískem, vhodná díky pozvolnému vstupu do moře i pro rodiny s dětmi, leží 100 m od hotelu. Plážový servis je zahrnut v ceně (1 slunečník + 2 lehátka na pokoj). Na pláži k dispozici také převlékací kabinky, sociální zařízení a bar. Nabídka vodních sportů za poplatek.

Fotogalerie

+420 583 550 370


Na základě nařízení vlády České republiky
č. 211 ze dne 14. 3. 2020 o přijetí krizového opatření
je cestovní kancelář Ancora do 11. 4. 2020
pro veřejnost uzavřena.