Villaggio RESIDENCE CORA CLUB**** - typ trilo

 

Poloha: Příjemný komplex apartmánových vilek postavených do travu osmiúhelníku a umístěný uprostřed zeleně krásné subtropické zahrady, nabízející dostatek stínu i soukromí, je ideálně situován v klidném prostředí letoviska Parghelia, na jedné z nejkrásnějších pláží Kalábrie.
Vybavení: Recepce, bar s terasou k posezení, venkovní bazén , TV sál, minimarket, stolní tenis, boccia, minifotbal, 2 tenisové kurty, dětský koutek, herna. V ceně je zahrnuta klubová karta: umožňuje volný vstup do bazénu se slunečníky a lehátky, na privátní pláž, miniclub pro děti, použití tenisových kurtů (noční osvětlení za poplatek), stolního tenisu, hřiště na minifotbal, možnost účasti na zábavních vystoupeních a kabaretech.
Pokoje: Pokoje typu trilo jsou vybaveny klimatizací, vlastním vchodem, verandou směrem do zahrady, vlastním sociálním zařízením, obývacím pokojem, ložnicí s manželským lůžkem, 2-lůžkovým pokojem. Max. obsazení 5 osob (možnost 5. lůžka jako přistýlky).
Strava: Plná penze včetně nápojů je zahrnuta v ceně (obědy a večeře formou výběru z menu, zdarma voda, coca-cola, pivo a víno).
Pláž: Soukromá písčitá pláž s lehátky a slunečníky zdarma (v ceně je zahrnut plážový servis – 1 slunečník + 2 lehátka na pokoj) leží necelých 50 m od komplexu. Vodní sporty na pláži za poplatek.
 

Fotogalerie

+420 583 550 370


Na základě nařízení vlády České republiky
č. 211 ze dne 14. 3. 2020 o přijetí krizového opatření
je cestovní kancelář Ancora do 11. 4. 2020
pro veřejnost uzavřena.