Villaggio SAYONARA CLUB***

 

Poloha: Tříhvězdičkový hotel vhodný pro všechny věkové kategorie, obklopený zelení zdejších zahrad, leží v letovisku Nicotera Marina s půvabnou vesničkou Nicotera, vybudovanou na skále 200 m nad mořem s krásným výhledem, a více než 5 km dlouhou pláží s bílým pískem.
Vybavení: Recepce, 3 bary, 3 restaurace, dva bazény (jeden z nich s divokou řekou a hydromasážemi), piano bar u bazénu, miniklub, tenisový kurt, dětské hřiště, v letních měsících animační služby, velký amfiteátr, obchod, kadeřnictví, lékař, 2 diskotéky.
Pokoje: Komfortní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s fénem, telefonem, barevnou televizí, lednicí, verandou.
Strava: Strava formou polopenze bez nápojů je zahrnuta v ceně. Za příplatek možnost dokoupení nápojů (1/2 l minerální vody a 1/4 l vína) a plná penze.
Pláž: Soukromá písčitá pláž s plážovým servisem zdarma (1 slunečník + 2 lehátka na pokoj) leží 100 m od hlavní hotelové budovy přes místní komunikaci. Na pláži je pizzeria restaurant a plážový volejbal.

Fotogalerie

+420 583 550 370


Na základě nařízení vlády České republiky
č. 211 ze dne 14. 3. 2020 o přijetí krizového opatření
je cestovní kancelář Ancora do 11. 4. 2020
pro veřejnost uzavřena.