Na našem portálu si můžete vybrat jakýkoliv zájezd z kompletní nabídky zájezdů cestovní kanceláře ANCORA. Poradíme Vám, jak rychle a pohodlně během pár minut zájezd rezervujete a objednáte:

 1. Vyberte si z naší nabídky zájezd, který bude nejlépe odpovídat Vašim představám.
 2. Vyplňte a odešlete jednoduchý objednávkový formulář.
 3. Naši pracovníci ověří obsazenost Vámi zvoleného zájezdu a v případě, že je zájezd volný, ještě ten samý pracovní den Vám bude zaslán na Váš e-mail podrobný formulář objednávky s kalkulací zájezdu (pokud si zájezd objednáte ve večerních nebo nočních hodinách, formulář Vám bude zaslán nejpozději následující pracovní den). Pokud Vámi zvolený zájezd je již obsazen, budeme Vás neprodleně telefonicky nebo e-mailem kontaktovat a pokusíme se nalézt náhradní řešení.
 4. Do formuláře doplníte požadované údaje (jména účastníků zájezdu, adresy, data narození, telefonní čísla) a odešlete ho. Vyplnění formuláře je považováno za předběžnou objednávku. Odeslaný formulář je zkontrolován naším pracovníkem. Následně na Váš email zašleme Smlouvu o zájezdu, Výzvu k platbě a ostatní důležité dokumenty. Při platbě zájezdu můžete využít platby on-line bankovním převodem nebo on-line platbu kartou. Objednávka se stává závaznou v okamžiku přijetí požadované platby na účet cestovní kanceláře ANCORA.
 5. Informaci o provedené platbě nám prosím sdělte e-mailem.
 6. Přijetí platby si můžete ověřit pod číslem své rezervace v Klientském centru (odkaz na přístup je uveden v došlých emailech).
 7. Týden před odjezdem/odletem obdržíte informace k Vašemu zájezdu (tzv. Komplexní odbavení). Pokud byl zájezd objednán v kratší lhůtě než 7 dnů před odjezdem/odletem (tzv. režim Last minute), budou Vám informace k zájezdu předány v nejkratším možném termínu.
 8. V případě jakýchkoliv nejasností jsme Vám k dispozici na tel. číslech 583 550 370, 583 550 371 nebo 737 420 727 .

Platit můžete:

 • platební kartou
 • QR platbou
 • bankovním převodem
 • složením hotovosti v kterékoliv bance v ČR

Po odeslání platby si můžete na tel. číslech 583 550 370, 583 550 371 nebo 737 420 727 v případě potřeby ověřit, zda Vaše platba již byla připsána na náš účet. Převod finančních prostředků z banky na účet trvá obvykle 1-2 dny.

Číslo našeho účtu:

Komerční banka Šumperk, číslo účtu 48943841/0100.
Jako variabilní symbol platby prosím uveďte rezervační číslo zájezdu, které je uvedeno v pravém horním rohu Vaší Smlouvy o zájezdu.

Přihlaste se k odběru novinek

Nevíte si rady

s výběrem Vaší dovolené?

Neváhejte nás kontaktovat

Online katalog leteckých zájezdů na sezónu 2024.

Prolistovat nebo stáhnout zde

Upřednostňujete při koupi zájezdu

spíše osobní kontakt s prodejcem?

Navštivte některého z našich partnerů
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.