Cestovní kancelář ANCORA založil v roce 1990 pan Ladislav Stratil v Šumperku, po právu se pyšní dlouholetou tradicí na českém trhu cestovního ruchu. Kancelář dnes vedou jeho dva synové, kteří pokračují v rodinné tradici s nadšením a odhodláním. Rodinný duch je stále přítomen, protože i vnuci a vnučka pana Stratila pracují pro CK ANCORA jako delegáti v různých destinacích, čímž zajišťují osobní a profesionální péči o klienty v zahraničí.


ANCORA se specializuje na širokou škálu pobytových zájezdů. Jednotlivci, rodiny i skupiny mohou vybírat z nabídky zájezdů s leteckou dopravou, autobusovou dopravou nebo mohou na dovolenou odcestovat vlastním autem, podle toho, co jim nejlépe vyhovuje. Naše nabídka zahrnuje nejen osvědčené a oblíbené destinace, ale také mnoho nových, atraktivních možností. Každoročně aktualizujeme a rozšiřujeme naše destinace a ubytovací kapacity, abychom splnili očekávání našich klientů a poskytli jim nezapomenutelné zážitky.
Můžete se těšit na celou řadu slev a speciálních nabídek, které každoročně připravujeme, aby Vaše rozhodování, kam na dovolenou, bylo co nejjednodušší a nejvýhodnější. Věříme, že naše cenově dostupné nabídky a různé slevy osloví širokou škálu cestovatelů a umožní jim zažít krásné chvíle na svých dovolených.


Jsme hrdí na to, že jsme jednou z mála českých cestovních kanceláří. Dlouholetá zkušenost a rodinný přístup nám umožňuje spolupracovat s podobně založenými agenturami v zahraničí, které splňují vysoké standardy kvality. Věříme, že naše nabídka zájezdů Vás zaujme a těšíme se na to, že s námi prožijete nezapomenutelné dovolené plné radosti a odpočinku.

 

Doufáme, že si vyberete z nabídky zájezdů na www.ancora.cz

 

Dny plné slunce a pohody, mnoho příjemných zážitků, zajímavých setkání a hlavně odpočinku na dovolené Vám přejí Stratilovi.
 

Přihlášení k odběru novinek (newsletteru) zadejte

Nevíte si rady

s výběrem Vaší dovolené?

Neváhejte nás kontaktovat

Online katalog leteckých zájezdů na sezónu 2024.

Prolistovat nebo stáhnout zde

Upřednostňujete při koupi zájezdu

spíše osobní kontakt s prodejcem?

Navštivte některého z našich partnerů
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.