MOŽNOSTI ÚHRADY ZÁJEZDU

 

PLATBA ZÁJEZDU PŘES PLATEBNÍ BRÁNU COMGATE

Klienti, kupující zájezdy on-line přes webové stránky www.ancora.cz, po přijetí Smlouvy o zájezdu obdrží emailovou výzvu s odkazem do Klientského centra k úhradě zájezdu. V Klientském centru (KC) v kolonce Platby bude odkaz na Přejít k platbě zájezdu. Po kliknutí na odkaz budete přesměrováni k uskutečnění platby prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments, a.s. V platební bráně si lze vybrat z několika platebních metod. Zaplatit jde např. platební kartou, QR platbou, bankovním převodem.

  • Platba kartou: Platba kartou je nejpoužívanější platební metoda. CK  ANCORA používá platební bránu Comgate, která podporuje karty Visa, Mastercard a platební metodu Google Pay. 
  • QR platba: Jde o bankovní převod, k němuž dává zákazník pokyn v mobilním bankovnictví poté, co do něj s použitím QR kódu načte informace o platbě. Stejně jako u klasického bankovního převodu probíhá platba okamžitě, pokud zákazníkova banka okamžité bankovní převody podporuje.
  • Bankovní převod: Platební brána umožňuje využívat online platby i standardní bankovní převody. 

 

DALŠÍ MOŽNOSTI ÚHRADY

  • standardní bankovní převod z účtu na bankovní účet CK ANCORA: 48943841/0100, Variabilní symbol: uvedete číslo smlouvy - na Vaší Smlouvě o zájezdu je číslo smlouvy v pravém horním rohu. V kolonce Informace o platbě je uvedena částka a datum splatnosti zájezdu 
  • složení hotovosti v jakékoliv bance v ČR
Přihlášení k odběru novinek (newsletteru) zadejte

Nevíte si rady

s výběrem Vaší dovolené?

Neváhejte nás kontaktovat

Online katalog leteckých zájezdů na sezónu 2024.

Prolistovat nebo stáhnout zde

Upřednostňujete při koupi zájezdu

spíše osobní kontakt s prodejcem?

Navštivte některého z našich partnerů
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.