Nic nenalezeno

Dubaj je nejlidnatějším (1,3 mil. obyvatel) a rovněž druhým největším emirátem celých SAE, a najdeme ho v jižní části Perského zálivu. Sousedí s emiráty Abu Dhabi, Sharjah, Ajman a Ras Al Khaimah, enklávou Hatta a Sultanátem Omán. Největší část území emirátu tvoří poušť, jejíž písek vznikl hlavně z úlomků mušlí a korálů a je bílý a jemný, ovšem části pouště směrem na východ jsou zbarveny do červena díky přítomnosti železa. Výlet do takové krajiny je samozřejmě ohromným zážitkem. Příjmy emirátu plynou zejména z finančních služeb, obchodu a nemovitostí. Určitou část tvoří také ropa a zemní plyn. Ve světě je Dubaj známý hlavně díky velkolepým architektonickým unikátům. Pozornost přitáhl také různými sportovními událostmi. Konají se zde mezinárodní golfové, tenisové a kriketové turnaje. Emirát Dubaj se vyznačuje vysokou životní úrovní a pro turisty také představuje hotový nákupní ráj. Výhodou pro turisty je možnost levného nákupu elektroniky, koberců a zejména zlatých předmětů na světově proslulém „zlatém tržišti“. Velmi populární je nákupní festival, který se koná každoročně po dobu 30 dnů v únoru a březnu. Pláže jsou samozřejmě čisté a omývané průzračnými vodami s okouzlujícím podmořským světem.
 

Letecká doprava je zajišťována leteckou společností Travel Service, Smart Wings nebo leteckou společností Emirates Airlines. Konkrétní letecká společnost je uvedena u každého zvoleného termínu a hotelu.

Letecká společnost Emirates Airlines provozuje přímé lety z Prahy do Dubaje a zpět každý den, u odletů s touto společností lze dohodnout individuální plán pobytu s odlety a přílety i v jiné dny než je uvedeno v nabídce. V ceně zájezdu je zahrnuta letenka za aktuálně nejnižší dostupnou cenu v ekonomické třídě. Upozorňujeme však na skutečnost, že letecká společnost Emirates Airlines si vyhrazuje právo tuto cenu změnit. V takovém případě vám bude aktuální konečná cena zjištěna a sdělena při případné rezervaci.
 

Přihlaste se k odběru novinek

Nevíte si rady

s výběrem Vaší dovolené?

Neváhejte nás kontaktovat

Rádi listujete nabídkou
zájezdů v katalogu?

Zde si jej můžete prohlédnout

Upřednostňujete při koupi zájezdu

spíše osobní kontakt s prodejcem?

Navštivte některého z našich partnerů
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.