Nic nenalezeno

Emirát Fujairah leží na východním pobřeží, které se nazývá Batinah. Na rozdíl od ostatních emirátů, břehy Fujairahu omývá Ománský záliv místo Perského. Pobřeží Fujairahu dosahuje délky sta kilometrů a je na několika místech přerušeno enklávami emirátu Sharjah. Rozloha Fujairahu je 1165 km2. Země má hranice s Ománem, Ras Al Khaimah a Sharjah. Počet obyvatel žijících ve Fujairahu je 118 tisíc. Fujairah odděluje od ostatní Spojených arabských emirátů pohoří Hajar, proto se Fujairahu někdy říká „Nevěsta emirátů“. Fujairah patří k nejkrásnějším a nejzajímavějším místům celých Spojených arabských emirátů. Moře je azurově modré, krásně čisté s ideálními podmínkami pro potápění a šnorchlování a lemují ho nádherné, dlouhé pláže, které se napojují na zelené úrodné plochy. Mnoho lidí navštěvuje Fujairah díky velkému množství minerálních a léčivých pramenů, které se v zemi nacházejí.
 

Letecká doprava je zajišťována leteckou společností Travel Service, Smart Wings nebo leteckou společností Emirates Airlines. Konkrétní letecká společnost je uvedena u každého zvoleného termínu a hotelu.

Letecká společnost Emirates Airlines provozuje přímé lety z Prahy do Dubaje a zpět každý den, u odletů s touto společností lze dohodnout individuální plán pobytu s odlety a přílety i v jiné dny než je uvedeno v nabídce. V ceně zájezdu je zahrnuta letenka za aktuálně nejnižší dostupnou cenu v ekonomické třídě. Upozorňujeme však na skutečnost, že letecká společnost Emirates Airlines si vyhrazuje právo tuto cenu změnit. V takovém případě vám bude aktuální konečná cena zjištěna a sdělena při případné rezervaci.
 

Přihlaste se k odběru novinek

Nevíte si rady

s výběrem Vaší dovolené?

Neváhejte nás kontaktovat

Rádi listujete nabídkou
zájezdů v katalogu?

Zde si jej můžete prohlédnout

Upřednostňujete při koupi zájezdu

spíše osobní kontakt s prodejcem?

Navštivte některého z našich partnerů
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.