Hotel EVRIKA BEACH**** (odlet z Ostravy - 11 denní)

 

Poloha: Komfortní 4 hvězdičkový hotelový komplex, skládající se ze tří budov s velkým bazénem uprostřed, se nachází v severní části Slunečného pobřeží přímo na krásné písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Hotel je v úzké blízkosti promenády plné obchůdků směřující do centra letoviska.
Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou a nekuřáckým salónem, lobby bar, bar s herním salónkem, trezor (za poplatek), denní bar, dva bazény (jeden s brouzdalištěm pro děti), slunečníky, lehátka a osušky u bazénu zdarma, bar u bazénu, bar na pláži, dětský klub a dětské hřiště. Za poplatek: kadeřnictví, masáže, kosmetika a internetová kavárna. V rámci programu all inclusive cena zahrnuje využití těchto služeb a sportů: jacuzzi, fitness, sauna, stolní tenis, tenis, french bowls, střelba ze vzduchových zbraní, plážový volejbal, vodní pólo, šipky, mini fotbal, celodenní animační programy pro děti i dospělé.
Pokoje: Komfortní, klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky disponují balkonem s výhledem do zahrady (na moře za příplatek), vlastním sociálním zařízením se sprchou, fénem a WC, TV/SAT, chladničkou a telefonem. Za příplatek: možné ubytování ve studiích se 2 přistýlkami s výhledem do zahrady.
Strava: Program all inclusive zahrnuje plnou penzi (snídaně, oběd, večeře) formou švédských stolů, dopolední a odpolední svačinu (10.00-12.00 a 15.00-17.00), 2x týdně tématické večeře formou bufetu, občerstvení (moučníky, zmrzlina) v době od 15.00-17.00, neomezenou konzumaci místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve všech barech a restauracích hotelu (dle otvírací doby).
Pláž: Hotel leží přímo u široké, několik kilometrů dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Slunečníky a lehátka na pláži zdarma. Na pláži se nachází plážový bar. Z plážových aktivit hotel nabízí zdarma plážový volejbal a za poplatek možnost pronájmu vodních šlapadel, paraglidingu, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, apod.

Termín Dní Doprava Strava   Cena
4.8. - 14.8. 11 letecky z Ostravy all inclusive Vyprodáno
25.8. - 4.9. 11 letecky z Ostravy all inclusive Last Minute 33 970 Kč

Fotogalerie

+420 583 550 370